Dienoraščiai iš mėnesio be interneto: „Nebūtų alkoholikų, jei visi turėtų internetą“

365 tekstai alkoholis įpročiai mėnuo be interneto minimalizmas
Pamąstymai ir juodraščiai

Dienos tikslas: 337 žodžiai. Parašyta: 356.   Foto autorė Agne * (lietuvaitė, debesylietė)

Žmonės tampa alkoholikais, nes jie neturi interneto.

Ir tai supratau šeštą rytą iš eilės atsibusdamas su nedingstančia marmuro kietumo rytine erekcija ir begaliniu noru pasimylėti su kokia mergina. Vakarais su šiuo akmeniu užmigdavau, rytais atsibusdavau. …Ir atleisk dėl atvirumo, bet tai į temą. Tuojau suprasi.

Tarp kitko: Šį dienoraštį rašiau gruodžio mėnesio be interneto metu. Šiandien pabaigiau, sutvarkiau ir rodau tau.

Tą kartą, kaip ir praeitus rytus, nugalėjau savo instinktą pasismaginti ARBA pasitikrinti telefoną dėl naujų feisbuko žinučių… Ir apsivertęs pasistengiau vėl užmigti. Taip užmigau ir sapnavau bene keturis kartus, kol galiausiai atsibudau 11:33 minutės nuo užmigimo praeitą vakarą.

Tą rytą neturėjau jokio noro kilti iš lovos. Nes aš absoliučiai nesugalvojau, ką norėčiau veikti. Tik gulėjau, žiūrėjau į pliką sieną ir bandžiau ignoruoti jau užknisančią erekciją – kiek gi galima, kūne, ar nenusibodo tau!? Fui.

Tuomet supratau.

  • Jei būčiau turėjęs merginą, dabar jau vyktų čiki-miki.
  • Jei būčiau alkoholikas – dabar patraukčiau iš bambalio.
  • Jei mėgčiau valgyti – eičiau valgyti.
  • Jei mėgčiau rūkyti – rūkyti.
  • Jei mėgčiau svaigintis – susišvirkščiau dozę Krokodilo.
  • O jei galėčiau naudotis feisbuku, įsijungčiau jį.

…Nes galbūt žmonės tampa alkoholikais dėl to, kad neturi ką įdomiau veikti?

Ar bent tokia yra mano teorija. Galbūt, jei duotume alkoholikams, chuliganams, sadistams ir kitiems narkomanams internetą bei visas jo sukuriamas galimybes… Šie mieliau rinktųsi internetą? Ir gal taip visiems būtų daug geriau?

Jei būčiau penkiolikmetis paauglys, jau turbūt nujauti, ką būčiau daręs su savo marmuriniu draugeliu. Tačiau vietoj to atsikėliau, užsimoviau kelnes ir atsisėdau rašyti. Erekcija dingo, o kūnas (ir jo mintys) daugiau nesiuntė signalų, kuo galėčiau ar turėčiau užsiimti – rašymas nužudė nuobodulį.

Tiesa, kadaise video žaidimus žaisdavau beveik visą parą. Galbūt irgi dėl neturėjimo ką daugiau veikti?

Šiandienos mano pamoka sau: Jei trokšti atsikratyti priklausomybės, pabandyk užsiimti kažkokia įdomesne veikla. Geriausiai būtų, jei tikrai ja užsiimtum. Savo neigiamus įpročius pakeisk teigiamais, tačiau nepalik tuščios vietos, nes ši gali užsipildyti tamsiausiomis idėjomis.

Jei gulėjimą lovoje galiu pakeisti rašymu, jei rūkymą galiu pakeisti plepėjimu, jei alkoholį galiu pakeisti sugebėjimu dėti, įvyksta neįtikėtini dalykai. Įvyksta labai geri dalykai.

Jei tau be kažko sunku – kviečiu ir tave išbandyti naujas veiklas. Ne masturbaciją, tiesa. Gal geriau sukurk ką nors įspūdingesnio? M?

Išsišiepęs,
Danielius

Parašykite komentarą

Palikite komentarą. Anonimiškai.