[Iššūkio pradžia] Iššūkis 365: Kasdien parašyti 1% daugiau nei praėjusią dieną.

365 tekstai
Iššūkiai

Kai prieš daugiau nei penkerius metus pradėjau rašyti, mano sugebėjimai buvo tokie geri, kad žodį „ačiū“ rašydavau „ačių“, prie vienos pastraipos užtrukdavau pusdienį, o beveik visi sakiniai baigdavosi 🙂 ir panašiais emotikonais.

Dabar dėl savo rašymo sulaukiu komplimentų, o mane laiko geresniu už vidutinį rašytoju.

Tačiau mano kūrybiniam kirminui to negana.

Vidinis padaras, vardu „Kurk geriau“, nemiega. Jis vėl nubudo… Ir, kaip tikras šėtoniškas sliekas – keliauja valgyti naktipiečių bei viso kito, ką palikai šaldytuve.

Ir, vedamas šio kirmino, trokštu rašyti geriau, greičiau, daugiau, smagiau, įdomiau, -iau, -iau, -iau. Noriu rašyti kaip Haruki Murakamis, Stephen King ar bent Antanas Škėma.

Taigi: Laikas naujam iššūkiui.

Kasdien parašyti 1% daugiau nei parašiau vakar. Ir taip daryti vienerius metus. Pradedant 100 žodžių pirmąją dieną ir užbaigiant 3741 – 365-tąją.

Ir, galbūt, kūrybos kirminą pašersiu. Galbūt jam užsakysiu picos į namus, o galbūt paruošiu salotų. Šerdamas mokysiuosi rašyti, kurti, į pasaulį paleisti senai laikytas idėjas. O po visko galėsiu storuoju kirminu pamaitinti Laimės paukštę.

Pažiūrėkime, kas nutiks.

P.S. Mano progresą galėsi sekti šiame tinklaraštyje ir mano asmeninėje feisbuko anketoje.

Vėl pradedantis,
Danielius

Atnaujinta: Iššūkį sustabdau!

Po vienuolikos mėnesių – iššūkį stabdau, kad galėčiau atsijungti mėnesiui nuo interneto ir parašyti naują knygą. Ką supratau ir išmokau per rašymo iššūkį papasakosiu grįžęs!

Atnaujinta 2: Ir iššūkį aprašiau!

Štai ir ataskaita. Visai džiaugiuosi 😉

Parašykite komentarą

Palikite komentarą. Anonimiškai.