Ką daryti užstrigus? Paklausk savęs kas nutiks, jeigu aš tai padarysiu

365 tekstai metodai sėkmė
Pamąstymai ir juodraščiai

Ateina toks gyvenimo etapas, kuomet viskas užstringa, atrodo visi kažko pasiekę, o mano gyvenime niekas nevyksta ir neturiu kažko apčiuopiamo. Atrodo, lyg niekas neturėtų problemų, bet aš jų turiu.

Draugai sunkiai dirba ir auga kiekvieną dieną. Daugelis iš mūsų grįžta namo ir jaučiasi išsunkti, visiškai be energijos ir noro kažką veikti.

Būtų visai gerai, jeigu bent darbas patiktų, tačiau taip nėra.

Prieš darbą atsikelkite ankščiau ir darykite tai, kas jums patinka. Galbūt tai internetinis projektas, hobis, sportas ar bet kokia kita veikla. Kad ir kokia keista ir pašėlusi ji būtų, pasakykite sau: „Tai beprotiška idėja, bet aš ją galiu įgyvendinti”.

Kas nutiks, jeigu aš tai padarysiu?

Nebijokite išlįsti iš savo komforto zonos, tai bus puiki pradžia. Šis klausimas praplės jūsų akiratį ir privers išlįsti iš dėžės. Pabandykite atsikelti 4-tą valandą ryto.

…Turbūt daugelis galvojate, o kam? Man trūksta poilsio…

Eikite miegoti ankščiau ir atsikėlę, ryte turėsite kelias valandas savo mėgiamai veiklai. Šis klausimas padės, jeigu būsite atviras pats sau ir nuoširdžiai tikėsite tuo, ką darote.

Prisiminkite, ar ko nors pasiekėte nieko nedarydami?

Ar išlaikėte egzaminus visiškai nesimokydami? Ar gavote darbą nenuėję į darbo pokalbį? Lengvą pastebėti, jog kardinalūs pokyčiai įvyksta tik išėjus už savo komforto zonos.

Paaiškinimas.

Klausimas „kas nutiks, jeigu aš tai padarysiu?” gali turėti ir šiek tiek daugiau papildymų. Pavyzdžiui:

  • Kas nutiks, jeigu aš tai padarysiu?
  • Kas nutiks, jeigu aš to nepadarysiu?
  • Kas gali nenutikti, jeigu aš tai padarysiu?
  • Kas gali nenutikti, jeigu aš to nepadarysiu?

Užduokite sau šiuos klausimus prieš darant sprendimą.

Ganėtinai stiprių klausimų klausinėjimas atvers naujas galimybes. Šie klausimai tik pradžia ir pasiruošimas prieš didelius sprendimus, kuriuose turėsite užduoti daug daugiau klausimų sau.

Ar tai tikrai veikia?

Tai nėra stebuklingas klausimas. Bet jis suteikia pasitikėjimo savimi bei jausmą, jog gyvenimas eina tinkama srove.

Paprastas pratimas gali suteikti daug motyvacijos. Tiesiog paimkite baltą popieriau lapą, rašiklį ir pabandykite įsivaizduoti, kaip pasikeistu jūsų gyvenimas, jeigu praeityje būtumėte padarę tai, ko nepadarėte.

Parašykite komentarą

Palikite komentarą. Anonimiškai.