Kodėl vaikinai į tave žiūri tačiau nepasisveikina?

drąsa santykiai
Pamąstymai ir juodraščiai

Ak, tie vaikinai… Kodėl jie neužkalbina pirmi? Kodėl neateina prie tavęs?

Na…

Jie išsigandę 🙂

Ir net tie, kurie pasitiki savimi – net ir jie išsigandę.

  • …Nes jie sveiko proto ir nelaiko, kad kiekviena moteris jais susidomėjusi.
  • …Nes nenori būti tuo keistuoliu, apie kurį pasakoji draugėms, kuris prie tavęs lindo, nors to neprašei.
  • …Nes jiems tu tiesiog graži, įdomi, faina… Ir jie tą akimirką nesugalvoja ką daugiau pasakyti nei „tu labai graži”. O pati supranti kaip tai skamba idiotiškai – vaikinai juk supranta, kad tai girdėjai milijonus kartų.
  • …Nes jie nežino kaip geriau prieiti, pradėti pokalbį, ką daryti. Manei, kad mokyklose yra slaptos pamokos, kur vaikinai išmoksta užkalbinti fainas merginas?
  • …Nes, galbūt, jo net tądien nedomini, nes jo mintyse, tą akimirką kažkas kito. Bet šitą variantą šiai akimirkai atidėkime šonan.

Vaikinai išsigandę kaip ir tu. Tiesiog.

…Na, yra vaikinai, kurie nebijo užkalbinti. Bet jie yra dviejų rūšių:

  1. Nebijo užkalbinti, nes jis serijinis mergų kabintojas – jis keičia moteris kaip kojines ir sugeba suvilioti bet kurią. Ir tai dažnai daro.
  2. Apsimeta, kad nebijo užkalbinti, nes išmoko iš Alfa patinų, kad reikia būti greitam, eiti pirmam ir būti Jėėė.

Tačiau kiti… Visi, tie, likę. Normalūs.

Jie irgi žmonės.

Tai ką daryti, kad vaikinai tave užkalbintų pirmi?

Ne, nesijaudink, tau nereikia kažkokio super sudėtingo plano. Ir net nerekomenduoju apie tokį galvoti. Visokios ten nesąmoningos „bendrauk su kitu vaikinu ir sukelk jam pavydą” yra… Na, pritrauks tik atitinkamai nesąmoningus vaikinus.

Tiesiog nusišypsok. Mirktelėk.

Pamenu, mano vienas draugas pasakojo kaip sutiko savo žmoną.

Jis buvo kažkokiam biuro vakarėlyje. Nieko ypatingo. Jis stovėjo prie kavos aparato… Vangiai žvalgėsi po kambarį… Akimis užtiko ją. Akimirkai. Dviems. Trims. Ji pastebėjo. Ir mirktelėjo. Tiesiog. Jis mirktelėjo atgal – tiesiog iš inkstinkto! …Pasiėmus kavą jis jau turėjo planą – jis juk dabar turi priežastį nueiti pasisveikinti su šia moterimi, kuri jam mirktelėjo.

Vaikinai neužkalbina nepažįstamų moterų TODĖL, KAD NEŽINO KAIP PRIE JŲ PRIEITI. O tu duok jam priežastį. Mirktelėk. Nusišypsok. Pakviesk prisėsti prie tavo staliuko kavinėje, jei esi drąsi. Užimtoje auditorijoje parodyk į laisvą vietą šalia tavęs.

…Arba prieik pirma. Juk irgi gali. O kai kuriuos vaikinus žavi moterys, kurios nebijo pasisveikinti bei nelaukia kol jas kažkas apžavės.

(Juk ir tau smagiau kai tavo vaikinai veiklūs, ane? Tai va, vyrams nepatinka moterys, kurios stovi/guli kaip lentos. Kai kuriems, aišku, patinka, bet… Žodžiu, žiūrėk kaip tik tau labiau norisi. Rasi savo vyrą. Patikėk.)

Galiausiai… Atsipalaiduok.

Tau neprivaloma vilioti vaikinų. Ir vaikinams neprivaloma vilioti tavęs.

Tai tik žaidimas. Smagu!

P.S. Nebijok, jei tau patinka neįprasti vaikinai – taip ir vaikinams patinka neįprastos moterys. Rasi, kam patiksi.

Parašykite komentarą

Palikite komentarą. Anonimiškai.