Penktasis bandymas rašyti kasdien

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Kartais aš stebiuosi savo nevalyvumu. Rodos, išsikeliu sau iššūkį, šaunu… Ir apie jį visai pamirštu!? Jau pasakojau apie kelis savo rašymo iššūkis, bet nepasakojau, kaip būtent jaučiausi tomis dienomis.

Nors dabar nebesuprantu, kuris bandymas buvo šis, bet štai, dalinuosi iš užrašinės Excel .docx formatu.

P.S. Toks užsirašinėjimo metodas man nepatiko. Pernelyg sunku vakarais ieškoti failo, prirašinėti… Ir panašiai.

Diena Žodžiai rašyta Žodžiai taisyta Kas rašyta? Kas taisyta? Savijauta ir komentarai?
Pirma 615 ? Kaip susipažinau su 86 žmonėmis, Ignui Dombrauskui ? Gera. Pirma diena. Parašęs jaučiuosi geriau nei prieš pradėdamas, rodos! 😀
Antra 306 + 325 Antras Debesylos autoresponder; Kūrybos kliūtys – Nuovargis. (Ir su nuovargiu einu miegot. Nes nuovargis. Oooouuu.)
Trečia 646 Laiškas karštą naktį nuo Danieliaus lovos Kadangi tai buvo tik minčių srautas/laiškas Ivetai – visai malonu
Ketvirta 516 ? Debesylos klubas. Pradžia. Autoresponder series Viskas ok. Gal tik ryte daugiau laiko praleidau galvodamas, nei norėjosi.
Penkta 241+55+298 Laiškas Debesyliečiams; Pirmo ėjimo aprašymas; Debesylos klubo pradžia Trūko pusės žodžių, paskutinius prieš pat miegą surašiau.
Šešta ? 692 + 774 + 1350 ? Viktorijos interviu; Tado Rakausko interviu; Interviu su Liuba apie Santiago Baaaaaaaaaaaaah kaip tingiiisi.
Septinta 161+ 921+231+(108+117+104+111) Mėnuo su kėlimusi anksti; Interviu su Milda Savickaite; Debesylos Klubo pradžia; Ką darytų, jei turėtų Gūsį? O Dieve. Jau antra valanda nakties, o aš nieko neparašiau. O gi dešimtą keliuosi! Aaaaa! P.S. Šiek tiek su paskutiniu taisymu gal sukčiavau – realiai tekstą tik konspektavau.
Aštunta Nieko neparašiau. Pusę po pirmos nakties buvau tiek pavargęs, kad oh mai gad. Nuuulis šiandien. :c
Devinta 247+217 ~800+400 Debesylos klubas. Pradžia.; Kaip susipažinti nr. 4 Debesylos klubas. Pradžia.; Ką darytų su Gūsiu? Baisiai nedarbinga diena. Eh.
Dešimta 10+205+301 102 Kaip susipažinau su 86 žmonėmis; Keturios kūrybos kliūtys; Atrask savo gyvenimo kelią Keturios kūrybos kliūtys Meh. Rašyti sunku. Gal pradėti rytais tai daryti?
Vienuolikta 1565 Keturios kūrybos kliūtys Visai neblogai. Šiek tiek nuobodu, bet nėra baisu.
Dvylika Užmigau ir nieko neparašiau. 🙁
Trylika 227+230+300 Laimės temos aprašymas; Kelio temos aprašymas; Keturios kūrybos kliūtys Atidėliojimas iki nakties yra šūdas. Aš pernelyg pavargęs, kad suvokčiau, ką taisau ar tuo labiau – rašau. X.X
Keturiolika 50 500 ? Debesylos klubas Baaah. Miego noriu. Miegu. Einu miegot. :c
Penkiolika 321 1123 Laiškas ir mintys apie žmoną, mygtukų spaudymą ir kažką. Debesylos klubas Ant nakties vėl visai baigiau.
Šešiolika 1000+1000 Keturios kūrybos kliūtys Baigta! Ir dar dienos metu!
Septyniolika 248+276 Danieliaus prisistatymo puslapis Gūsyje; Interviu su Arnoldu R. pradžia bei Antano prisistatymas Viskas gerai. Nebuvo sunku 😛
Aštuoniolika Apie 300 1026 + virš 600 Laiškas Debesyliečiams apie rinkimo rezultatus Milenos interviu, rinkimo rezultato laiškas, Gūsio index.php Net nepastebėjau, išties iki skaičiavimo akimirkos.
Devyniolika Sirgau, nieko neparašiau
Dvidešimt Sirgau, nieko neparašiau
Dvidešimt vienas Sirgau, nieko neparašiau
Dvidešimt du Sirgau, nieko neparašiau
Dvidešimt trys Sirgau, nieko neparašiau
Dvidešimt keturi Sirgau, nieko neparašiau
Dvidešimt penki 405 Kaip nesikankinti dėl praeities (pavirto į tris požiūrio į ateitį, dabartį ir praeitį tipus) Pradėjau stovimojo stalo iššūkį ryte.
Dvidešimt šeši 8 2068 Debesylos Gūsio aprašymas Gabrieliaus straipsnis. Baigta, beibi! Galėčiau rašyti/taisyti daugiau, tačiau kojos nebeveikia x.x
Dvidešimt septyni 150 400 Debesylos Gūsio aprašymas Debesylos gūsio tekstai Tiesą sakant pamiršau šį iššūkį šiek tiek. Šūds.
Dvidešimt aštuoni ?? ?? ?? ?? Gūsio paleidimo diena. Beveik nulis tekstų
Dvidešimt devyni Diena po paleidimo. Nulis tekstų. Fiasko.
Trisdešimt 241+ ~150 1120 + ~150 Interviu su Arnoldu; Laiškas apie jo pasirodymą Interviu su Arnoldu; Laiškas apie jo pasirodymą Penktadienis, atsigaunu po savo fiasko. Pabaigiau taisyti interviu su Arnoldu + pabaigiau nebaigtas eilutes
Vienas 1000 (labai minimaliai) Interviu su Tadu Rakausku Juokingas dalykas. Norėjau rašyti ir parašyti straipsnį. Tačiau supratau, kad neturiu to savo tikslų sąraše… Tai nerašiau nieko
Du ~400 Laiškas Debesyliečiams apie apklausą ?
Trys 1966 Eksperimentas 001: Kodėl ir kaip pradėjau stebėti savo veiklą internete ir ką iš to išmokau Parašiau nuo apie 19 iki 0:44. Dieve, kaip miego noriu pzdc. Straipsnis pats išėjo ryškiai per ilgas ir per daug žodžių.
Keturi 771 Kaip sugalvoti, ką kurti, jei nesugalvoji, ką… Kurti Pradėjau apie dvyliktą dienos. Baigiau 17:16 su pertraukom. …O Dieve, kiek dienos dar liko!
Penki 419 Ką darai tu, kai gyvenimas tampa nepakeliamas? Pradėjau 13:46, baigiau 14:26. Taigi apie 10 žodžių per minutę. Hm. Šiaip apskritai, bijojau, kad nesugalvosiu, ką šiandien rašyti ir jau galvojau, kad atidėsiu iki vakaro ir neparašysiu. Suklydau. Parašiau!
Šeši 636 Paprasto gido į minimalizmą apžvalga Pradėjau apie ketvirtą dienos, baigiau 19:47, nes nemenkai atidėliojau. Planavau iš pat ryto, vienuoliktą rašyti, tačiau kažkodėl neprisiruošiau.
Septyni 221 Interviu su Tadu įžanga ir pabaiga Pradėjau daugmaž trečią valandą, baigiau 16:20.
Aštuoni 438 Kaip, Dieve padėk, pagaliau pradėti rašyti Pradėjau apie pirmą nakties. Baigiau apie antrą.
Devyni 865 Eksperimentas 002: kaip pradėjau keltis 4 val. ryto ir ką iš to išmokau Bwaah. Baigiau 04:30+. Ėjau miegoti.
Keturiasdešimt 377 Gyvenimo prasmės Tau nereikia. Pirmas knygos skyrius. Pradėjau gal apie vidurnaktį. Baigiau apie 02:40. Kažkaip labai trumpas skyrius man atrodo. Bet gal ir geriau, kad mažiau nuobodžios įžangos. 🙂
Vienas 0 🙁 Nieko neparašiau… 🙁
Du ~700+100 Paprastumas 2; Antano Bernationio interviu paršelio dalis Woahhhhh. Parašiau DU tekstus!
Trys 100 Pirmasis laiškas Debesyliečiams Parašiau vėl vidur nakties. Ehm.
Keturi Nuėjau miegoti nieko neparašęs. :c
Penki 314+50 600+600+210 Gretos Bytautaitės interviu pradžia ir pabaiga; Pataisytas antras autoresponder Knygos apie paprastumą (Leo Babauta) apžvalga; Gretos Bytautaitės interviu; Antro autoresponder taisymas Bam. That was easy. …*Po sekundės*… Ai, reik dar vieną straipsnį parašyt. Ugh. || Pabaigiau 02:17. Einu miegot.
Šeši 191 Trečias autoresponder Parayšta dienos metu prieš susitinkant su Gabrieliumi 15val.
Septyni Keliavau į Vilnių, nieko neparašiau.
Aštuoni ~100+517 Laiškas apie naują straipsnį (pasitikėjimą savimi); Knygos du mini skyriai (arba antrojo pabaiga) Laiškas ryte, knyga vakare prieš miegą. Stebėtinai lengva buvo, nors bijojau ir atidėliojau. 🙂
Devyni 286 Priemonių puslapis Baah. Baigiau ant trečios val tik. Planavau knygą, bet plano neturėjau. Planą susidariau rytdienai. Viskas gerai.

Pfiū!

*Nusibraukia prakaitą nuo kaktos*

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *