Kaip prisiversti rašyti kiekvieną dieną???

365 tekstai rašymas
Pamąstymai ir juodraščiai

Dienos tikslas: 662 žodžiai. Parašyta: 392.

Metų trukmės iššūkis: rašyk kasdien. Štai, ką tau reikia daryti.

Atsibusk.

Pagalvok, ką rašysi.

Galvok.

Labai įtemptai.

Nepersitempk su galvojimu, bet galvok.

Na varyk!

Pirmyn!

Nesustok!

Galvok, galvok.

Tu gali.

Vakar tu sakei rytoj, o šiandien yra šiandien ir nėra rytoj, tai šiandien gera proga išpildyti savo svajones. Sakoma, kad geriausia proga pasodinti medį buvo prieš dvidešimt metų, bet šiandien irgi nebloga.

Šiaip mes vis tiek visi mirsime, tai koks čia skirtumas…

Rašyk.

Nesustok.

Pala, pasakiau „Rašyk“?

Ne, nerašyk dar. Po perkūnais, neišprotėk!

Vis dar galvok.

Ką rašysi. Kaip. Kodėl. Kodėl tavo šiandien vienas ūsas nusileidęs žemyn, o kitas aukštyn. Pagalvok, kad būtų faina vėl būti su ta mergina, kurią pažinojai, nes tas rytinis stajakas tarp kojų erzina labiau nei kasdieninis rašymas.

Pasimarkstyk. Tu šitaip save apgaudinėji, kad jei labiau mirksėsi ir tik šiaip trumpam užsimerksi, tai tikrai neužmigsi. Na, čia ne miegas, tik mano akys per paskutines tris minutes jau pavargo.

Atsibusk.

Atsidusk.

Stajako tarp kojų nebėra. Idėjų, ką rašysi, irgi.

Atsikelk lovoje ir patempdamas roletų virvutę, praverk juos. Saulės siauras spindulys nušvies tavo krūtinę. Šiandien saulėta, bet tik ne tavo idėjų kambarėlyje.

Nusižiovauk.

Atsikelk. Nueik iki spintos. Išsitrauk naminius treningus, apatinius, kojines, maikutę ir megztuką, nes vis tik dar balandžio vidurys ir rytais vėsoka. Apsirenk.

Pereik per kitus kambarius ir atitrauk roletus.

Atsiversk kompiuterį.

Įsijunk rašymo programą.

Perjunk klaviatūros rėžimą iš angliško į lietuvišką.

Tada eik pasidaryti arbatos.

Paimk virdulį, pripilk jį vandens, bet ne per daug, nes pripylus per daug – ilgai virs. Virdulį padėk ant indukcinės kaitlentės ir šioje paspausk du mygtukus – įjungti ir įjungti maksimalų kaitinimo rėžimą. Indukcinė kaitlentė gerai, nes ji kaitina ne orą, o patį metalą ir vandenį. Visai neblogas išradimas, kokybiškas, laikosi gerai. Prastovėk dar penkiolika sekundžių, galvodamas apie indukcines spirales, magnetinius laukus ir nykščio taisyklę.

Pažvelk į savo delną. Vakar pasidaryta žaizda dar vis negyja. Pakrapštyk šašą. Aha, vis dar jautru. Žaizda. Šašas. Nu kaip ir nesikeičia…

Grįžk prie kompiuterio.

Iškelk pirštus virš klaviatūros ir pasiruošk spausti. Pastebėk, kad tavo klaviatūroje nusitrynusios dvi raidės – I labiau ir A mažiau. Taip yra todėl, kad lietuvių kalboje tai dvi dažniausios raidės. Anglų, beje, irgi.

Tavo virdulys pradėjo spiegti.

Pašok ir išgelbėk virdulį! Užsipilk tuščią puoduką pamiršęs įdėti arbatžolių. Tyliai mintyse nusikeik, kad net pats to negirdėtum.

Su arbata grįžk prie kompiuterio.

Tau reikia parašyti bent 364 žodžius, kad sudėjus su vakaro dalimi – gautųsi 662.

Rašyk apie savo rytą.

Tavo,
Danielius

Parašykite komentarą

Palikite komentarą. Anonimiškai.