Idėjos iš Debesylos galvos

Kuo panašūs Cezaris, Elon Musk ir Arya Stark? Saviugdos paslaptis.

Išleista 2016-10-24 į 365 Tekstai
Saviugdos paslaptis

Dienos tikslas: 132 žodžiai. Parašyta: 653.

Vakar žiūrėjau paskutinį serialo „Game of Thrones“ epizodą; šiandien skaičiau Julijaus Galijaus Cezario ir Elon Musko biografijas. Ir nustebau, kiek šiose istorijose ryšių su mūsų tikrais, lietuviškais ir įprastais gyvenimais.

Visgi… Nepaisant to, kokiame socialiniame sluoksnelyje gimėme ar kaip mus auklėjo tėvai, mes turime du paprastus pasirinkimus:

a) Mokytis.
b) Nesimokyti.

Ir tai nėra kažkokia iš anksto išspręsta problema (lyg vieni žmonės negalėtų rinktis, nes jų gyvenimą nulėmė dievai bei genai), tai yra mūsų asmeniškas pasirinkimas.

Tavo pasirinkimas.

Gali atsistoti. Nusipurtyti dulkes. Įkvėpti aštraus Braavos, Romos ar Panevėžio oro. Ir pabandyti dar kartą. Mokytis. Augti. Arba gali likti ten, kur esi dabar.

Jokios prievartos nėra.

Ką daryti, jei trokšti mokytis ir augti?

Įsivaizduok. Į pabaigą skrieja dar viena tavo gyvenimo diena. Galbūt šiandien ketvirtadienis. Saulė leidžiasi vakarop, oficialaus darbo valandos baigėsi ir, pagal Darbo Kodeksą, šias akimirkas turėtum skirti poilsiui bei laimingam gyvenimui.

…Bet kas čia?

Kodėl aš, įsijautęs į šiuos žodžius, jaučiu tą spaudimą? Šį dusinantį ir slogų beviltiškumą ir nuovargį? Tokį, kokį dar studijuodamas pirmame KTU statybos inžinerijos kurse, jaučiau aš?

Ne. Nepatinka man tai. Tai atneša pernelyg nemalonius tų dienų prisiminimus.

Klausimas: Kas, jei norisi pakeisti save ir gyvenimą nuo pagrindų?
Bukas atsakymas: Keisk save.
Vėl klausimas: Tačiau kaip?
Bukas atsakymas: …ehm… Visaip?

Turiu geresnę idėją.

Tas baisias tavo dienas galima pakeisti į SUPER žavias, smagias, patenkintas dienas, rytus ir vakarus.

Tau tereiks šiek tiek pasimokyti.

image03

Matai šiuos rutuliukus? Taip atrodys tavo pamokos. Tik, aišku, pamokas pasieksi ant jų paspaudęs.

Jei pameni mano ankstesnį laišką (jei nepameni – atsiversk), aš kalbėjau apie trenerių ir mokytojų svarbą tavo gyvenime. Profesionalių trenerių svarbą. Labai, labai profesionalių trenerių svarbą.

Ir paskutinius keturis mėnesius aš dirbu su dviem tokiais žmonėmis. Vienas – treneris iš asmeninės patirties, kita – trenerė pagal profesiją (ir kartu tą pačią asmeninę patirtį). Tai Alex Monaco ir olimpinė ieties metikė Inga Stasiulionytė.

(Pameni? Praeitame laiške Ingą minėjau!)

Ir mes sukūrėme kai ką įspūdingo.

ONline BOmba (Onbo) – tavo asmeninio augimo platforma.

Tu gali mokytis metų metus. Pasimokyti vieną dieną, o tada kitas trisdešimt – žiūrėti į kačiukų filmukus internete. (Miau.)

…Arba gali prisėsti, kasdien skirti sau po 10-15 minučių praktinėms užduotims ir augimui. Ir nesiliauti tai darius tol, kol įgausi įprotį. Įprotį augti..

Arya Stark, Elon Musk, Julijus Cezaris ir net Lietuvos pirmasis prezidentas Antanas Smetona negimė mokėdami. Negimei ir tu. Tačiau jie – mokėsi. Ir nesiliovė.

…Ir tu gali išsiugdyti šį įprotį.

Per 30 dienų tu gausi: 30 pamokų + patarimų + klausimų + testų + rezultatų įvertinimų + misijų + video.

Ir nesijaudink, tai nebus sunku. Kiekvieną užduotį peržiūrėjau ir aš, ir kiekviena jų skirta pastūmėti tave link tikslų, o ne užpilti milžinišku informacijos srautu.

(Ilgėliausių straipsnių nebus. Bus tik praktiškos, gyvenimą keičiančios užduotys, kurias galėsi atlikti savo tempu.)

Tai maži straipsniai, įtraukiantys testai savo progreso įvertinimui ir gražiai piešti filmukai su įgarsintu turiniu. Štai kelios ištraukos animacijų, pagardinančių mokslo procesą:

Ir pamokos su šia treniruočių sistema prasidės jau šio lapkričio 1-mą dieną. Taip, taip greitai!

Taigi tu gali:

a) Mokytis.
b) Arba nesimokyti.

Ir tai tavo pasirinkimas.

Tačiau, jei norėtum pokyčių dabar, o ne po daugelio metų… Tu gali rezervuoti savo vietą šioje sistemoje. Šiandien. Šią akimirką.

Specialiai tau: 22% nuolaida iki spalio 31-mos dienos! Arba 47 eurai (mažiau nei 2 eurai už dienos pamoką, testą, animaciją ir asmeniškai tau pritaikytą augimo užduotį).

Atnaujinimas: Jei pavėlavai, tai kaina nuo šiandienos pilna 60 eur. 🙂

Tiesiog įvesk savo el. pašto adresą ir tau bus atsiųstos tolimesnės instrukcijos. Pirkti iš karto nebūtina, gali pagalvoti. Jei nepatiks – visi pinigai bus grąžinti. Kitiems dalyviams patiko, o mokymus išbandė jau virš 300 mokinių. 😉

Ir taip, kadangi mokymuose kiekvieno dalyvio rezultatus stebėsiu aš, Alexas ir Inga – vietų skaičius ribotas. Jų tik 98!

Taigi, tu turi pasirinkimą.

Mokytis ir nugalėti. Arba nesimokyti ir pralaimėti. 

Ką renkiesi tu?

 

Turbūt geriausiai šį pasirinkimą padaryti šiandien. Nebent, aišku, norėtum laukti metų metus, kol pokyčių poreikis pribręs dar labiau. Spausk čia ir rezervuok savo vietą.

Aš būsiu mokymuose kartu su tavimi!

Ir jei kas nors turite laiko mašiną – prašau, nuvykite 4 metus atgal, kai dar studijavau pirmame kurse. Tais slogiais, beviltiškais vakarais tokios augimo treniruotės man būtų buvusios kaip didžiausias lobis.

Tavo,
Danielius