Idėjos iš Debesylos galvos

[Laiškas iš praeities] Jūs išrinkote: rugpjūčio beprotiškas iššūkis bus…

Išleista 2017-07-12 į 365 Tekstai Laiškai
Kelione

Dienos tikslas: 1574 žodžiai. Parašyta: 401.

Originaliai rašytas 2014-tų metų vasaros rugpjūčio pirmomis dienomis dabar perrašytas. Tai priedas prie nepavykusio kelionių iššūkio aprašymo.


Prieš dvi dienas (ir kiek anksčiau facebooke) jūsų klausiau – kokio beprotiško iššūkio man imtis rugpjūčio mėnesiui? O jūs išrinkote…

*Nekantrus būgnų, trimitų ir gongų skambesys*

…Mėnesį su kelionėmis bei kuo įdomesniais jų aprašymais!

Tiesą sakant, šis iššūkis tarp jūsų buvo toks populiarus, kad balsavimą galėjau baigti visa diena ankščiau – vis vien vargiai kas būtų jį aplenkęs. Jei netikite, štai mano skaičiavimai:

Skaiciavimai

Taip, teisingai – mėnesis su kelionėmis buvo beveik dukart (40,8%) mėgstamesnis už mėnesius su sportu (26,8%) ir be keiksmažodžių (21,8%)!

Nuoširdžiai sakau AČIŪ visiems, kurie nepagailėjo kelių gyvenimo sekundžių atsakyti į apklausą! 😉

Taigi, ką dabar darysi, Danieliau?

Tiesą sakant, turiu prisipažinti – prieš pasisiūlydamas iššūkiams nuslėpiau du dalykus. Nieko labai ypatingo, bet štai jie:

Pirma: Šio mėnesio pabaigoje turėsiu perrašyti gan sudėtingą gelžbetoninių konstrukcijų (fui!) egzaminą, kurio vienintelio nesugebėjau išlaikyti.

Tai nėra kažkas labai sudėtingo, tačiau slapčia aš tikėjausi iššūkio be keiksmažodžių ar be technologijų – abu būtų tik palengvinę mokymosi procesą.

…O dabar teks kasdien kažkur keliauti IR dar pasiruošti egzaminui. Oi!

Kitaip tariant – jei mėnesio gale egzaminą išlaikysiu, tikėkitės straipsnio apie tai kaip mokytis rodos visai neturint kada. 😀

Nors galbūt dėl per didelio pasitikėjimo savimi tuo dar nesijaudinu, bet kai kurie draugai mane jau vadina vargšeliu. Na ką, pažiūrėsim, kas čia vargšelis mėnesio gale!

Kol kas mano planas paprastas – kasdien mokytis bent po 15-30 minučių, nepaisant nieko. O kelios dienos prieš egzaminą įjungti dar ir TURBO rėžimą bei kažkaip prasmukti. Studentiškai… 😉

Antra: Naktį iš Liepos į Rugpjūtį paslapčiomis išskridau savaitei į Turkiją. Už ką turiu dėkoti savo merginai, kad ta netikėtai laimėjo skrydį.

…Tai būtent ta priežastis, kodėl šio laiško nespėjau išsiųsti 31-mą dieną, suskaičiavus balsus, o tenka tai daryti sėdint kažkokioje neaiškių turkų pilnoje kavinėje.

Štai čia aš visas apžėlęs dar laukiu lėktuvo, kol kažkokie vaikai priešais mane tuoj iš jaudulio iššoks pro langą.

Be abejo, visa šita mano netikėta kelionė reiškia geras naujienas ir jums: bus reportažas iš Turkijos! O kadangi pasižadėjau rašyti įdomiai – dar ir įdomus! 😀

Dar nežinau, ar aprašysiu nuotykius kasdien, ar kas kelias dienas. Nežinau ir kur juos rodysiu (sek Debesylos facebook), bet prižadu sava makaule – jie bus. Visgi tai pusė iššūkio, po perkūnais!

Na, bet tiek siurprizų šiam kartui. Ačiū visiems, kurie išreiškėte savo nuomonę iššūkio rinkimuose! Jūs nuostabūs, išbučiuočiau kiekvieną, jei pasiekčiau.

…Ai, o tiems, kurie neišreiškė – špyga, štai, net ne taukuota! Dažniau tikrinkite savo el. paštus. 😉

Iki kito karto!

– Danielius