5 Priežastys neklausyti kitų žmonių patarimų (Arba anarchistinė esė)

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Šis įrašas parašytas 2013 metų birželio 2 dieną.


Taip, šiandien, draugai, maištausime! Šiandien sakysime: velniop jus ir jūsų patarimus, aš esu aš ir jūs manęs niekad nesuprasit!

Maištas

Štai penkios priežastys kodėl geriau kitų neklausyti:

1) Jie dar vis snargliai arba jau susenę pirdžiai!

Jaunesni už tave taigi tėra tik vaikai, o senesni už tave taigi jau visai susenę lavonai. Ką jie tau gali pasakyti naujo ir tau nežinomo?

Pirmu atveju jie dar vis maitinasi kindersiurprizais ir nutella, o antru… Ar tu kada buvai troleibuse važiuojančio iš arba į poliklinikas? Taigi jie net dvokia vaistais ir mirtim!

Nežiūrint dar to, kad kaikurie iš jų, o viešpatie kaip tai įmanoma, nemoka net naudotis komposteriu autobuse!

Matomai taip yra todėl, kad jų senos smegenys jau visai nebeveikia ir tinka tik važinėjimui ratais viešajam transporte ir rėkavimui pilna gerkle ant normalių žmonių!

2) Jie neturi tokios patirties kaip tu.

Tai manau turėtų būt tau aišku. Tie idiotai niekada net nebandė pagalvoti vien apie GALIMYBĘ daryti tokius dalykus kokius darai tu!

Kada paskutinį kartą matei savo močiutę kepant blynus su naujaja išmaniaja iPetelne? Va, va, jos viduramžių laikuose net nebuvo tokio prietaiso! Laikai keičiasi – evoliucija turi vykti!

3) Jie nesupranta kaip veikia pasaulis!

Ar kada bandei išaiškinti savo seneliui kaip jo pinigai banke negali dingti ir ten yra saugūs? Matei kaip jis netikėjo? Koks kvailys, tiesa?

O ką kalbėti apie svaičiojimus, kad metęs mokyklą nieko daugiau nebepasieksiu! Jiem ką, ausys užkalkėjo, kad negirdėjo apie Geitsą, Jobsą ir Einšteiną!?

4) Jiems nusispjaut kaip tau seksis!

O ar tu nepastebėjai? Jie taigi net išmaniakui kokius visi aplinkiniai iki bomžų turi nedavė pinigų! Jiems nusispjaut kaip tu atrodysi visuomenėje!

Tiesą sakant, gali būti dar blogiau – jie specialiai nori tau pakenkti! Na, nes kokia jiems gali dar būti nauda iš to, kad tave išmokins ką nors naudingo? Galvok logiškai, po velnių!

Jie nieko nepasiekė ir nepasieks, ne taip kaip tu!

Kodėl tu manai jie tau grūda tas nesamones? Jei jie kąnors išties suprastų ir būtų ką pasiekę savo gyvenimuose jie tau to tikrai niekada neišduotų!

O tuo labiau, jie nesupranta tavo muzikos skonio – kaip tie idiotai išvis gali ką suprasti!?

Taigi…

Taigi, vienu žodžiu – neklausyk kitų ir būk tik savimi. Niekas kitas geriau už tave nežino kaip ką daryti, o tie debiliški patarimai iš tėvų, senelių ar internetų tau tik viską gadina!

Jei sutinki su visuo kas čia parašyta spausk laik and šeir, o jei nesutinki – eik n**o!