Gintarė Abrutė: Mano atsiliepimai apie Laimingos.lt mokymus ir jų apžvalga

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Labas vakaras, nežinau net kaip pradėti laišką. Atrodo dažnai tenka rašyti nepažįstamiem žmonėm, bet šią akimirką atrodo viskas kitaip. Retai, o gal ir niekada, asmeniškai man, pasitaiko pasakoti ar išsipasakoti nepažįstamąjam.

Tad kodėl gi gimsta šis laiškas? Tikiuosi, kad kol pasieksiu ir laiško pabaigą, tikiuos, kad ir pasieks tavo pašto dėžutę. Laiškas gimsta dėl sekmadienį gauto naujienlaiškio, kuris buvo išnarstytas nuo pradžios iki pabaigos. Ir pabaigoje… pamačiau, kad yra ieškoma žmogiška siela.

Hmm, nežinau kuom ir kaip atsirinksi tą sielą, bet noriu trumpai arba ne pasidalinti, kodėl ja norėčiau prisidėti prie šio reikalo.

Priešistorija yra tokia, kad prieš daugiau nei metus išėjau iš mylimo darbo, išnuomojau namus ir susikroviau daiktus į kuprinę. Kuri ir tapo mano gyvenimu. Na, ir vyras pašonėje. Bilietai į Bali nupirkti į vieną pusę, tad iki šių metų liepos mėnesio, tai buvo mano gyvenimo būdas. Nors paliekant LT labai dvejojau ir bijojau. Šiandien sakau, kad tai vienas iš geriausių sprendimų priimtinų mano gyvenime. Būnant ten, kai darbas ir pareigos visuomenei nespaudžia galvos, pradėjo ir žiurkėnas galvoje kitaip suktis. Reikės grįžti vieną dieną į visuomenę, bet ar noriu dirbti nuo pirmadienio iki penktadienio su 4 savaitėm atostogų per metus? Tikrai ne!! Yra minčių, kuom norėčiau būti grįžusi, bet tai visiškai nauji dalykai man ir vėl ta baimė slenkanti iš paskos su milijonu klausimu, kurie neduoda ramybės.

Tai štai, šiuo metu keliauju Europoje, ir norėčiau tapti žmogiška siela, kad esantį laiką išnaudočiau kuo naudingiau, tikslingiau ir žinoma, tai viskas į mano žinių bagažą keliaus ir tikiuos, kad vieną dieną su ta pagalba suprasiu kas esu ir kuom noriu būti šiame gyvenime bei kiti reikaliukai.

Tikiuosi, kad nepabodo skaityti ir pasiekti laiško pabaigą. Tarp kitko, pinigėliai nėra tokie aktualūs kaip galimybė gauti žinių. Tad gražaus vakaro!!

Pagarbiai Gintarė Abrutė

Danielius

Gerai! Super! Tuomet prieš pradedant…

Papasakok 3 pastraipomis – kokia esi dabar, ko tikiesi gauti iš šių mokymų (manai, kad gausi) ir kaip tau jie, jei atvirai, atrodo šią akimirką? 🙂

Tai bus tokia įžanga į tavo pasakojimą – dar nepaveikta pačių mokymų.

Gintarė

Kokia esu dabar?

Daugiau mažiau, bet esu savim pasitikinti ir reikalui esant galiu pastovėti už save, savo norus. Nors ir savim pasitikiu, tai nereiškia, kad žmonių susibūrimuose visada esu dėmesio centre. Cha, kartais smagu ir sienas paramstyti. Nors aplinkiniai ir sako, kad esu kitokia, bet nežinau kame tas kitoniškumas pasirodo. Ar todėl, kad nenoriu gyventi kaip dauguma žmonių gyvena ir laikytis primetamų man nepriimtinų gyvenimo principų. Bet ko tada noriu iš gyvenimo? Kaip noriu gyventi? Mėgstu naujoves, iššūkius, bet tai turi būti labai įdomu man, kad galėčiau ištingėti ir išbandyti, o išėjus iš komforto zonos pamatai, kad kančia duoda ir saldžių vaisių.

Ko tikiuosi iš mokymų?

Tikiuosi, kad mokymai duos naudos stipresnei grįžti į buvusį gyvenimą ir palengvins kelią ar suteiks bent gaires ieškant atsakymų į man iškilusius klausimus: kokia veikla norėčiau užsiimti, kad ji teiktų pasitenkinimo. Tikiuos, kad tuo pačiu įpūs motyvacijos ir bus lengviau išjudėti. Mėgstu spyrius į mikštąją! O didesnis ir sustiprintas pasitikėjimas savimi tikrai niekam nepakenkė. Ir šiaip gi naujos ar papildomos žinios dar niekam nepakenkė. Nors mokyklais laikais nemėgau šios frazės, bet šiandien esu ją prisijaukinusi “ką išmoksi, to ant pečių nenešiosi”.

Kaip atrodo mokymai dabar?

Pirma mintis kilusi pamačius mokymų pavadinimą: hmm, aš ir taip esu laiminga. Bet esu laiminga gal, nes nėra darbo, jokių įsipareigojimų ir laiko apribojimų ir svarbiausia niekas nebando nurodinėti kaip “reikia” gyventi. O sugrįžti į tą gyvenimą gi reikės. Tikriausiai, kad pati nepirkčiau šitų mokymų, nes gana skeptiškai i tai žiūri, bet kaip galiu būti skeptiškai nusiteikusi jei nesu bandžiusi? Čia tas pats kaip pasakyti aš nemėgstu krevečių nors gyvenime nesu jų ragavus. Truputį juokinga sakyčiau.

Danielius

Tuomet pradėkime!

Gintarė

Diena 1

Pirma bandymo diena prabėgo kuo puikiaisiai su deimantinio pasitikėjimo klausimais. Į klausimų atsakymo veiklą pažiurėjau per malonios veiklos prizmę. Prie kai kurių klausimų teko stabtelėti ir akimirką įsigilinti į save. Tačiau buvo ir tokių atsakymų variantų, kurie privertė plačiai nusišypsoti. Tikiu, kad atsiranda ir tokių, kurios pasirenka tuos man juokingus atsakymus. Bet kaip sakoma gi gyvenimas margas kaip gaidys:)

Gal nelabai susijęs dalykas, bet pasidalinsiu pastebėjimu iš savo varpinės. Kai buvo klausimai, kuriuose reikėjo įvertinti procentais, pavyzdžiui, savo pasitikėjimą, taip nepatogu tuos procentus stumdyti. Norėtųsi kitokio pateikimo, o ir procentai nesimato.

Šiandien likau tik vieno dalyko neatlikusi, po klausimų turėjau palikti komentarą. Hmm, FB nesinaudoju ar yra kita galimybė palikti atsiliepimą apie tai kam žmonėm reikalingas pasitikėjimas savimi bei kaip jis gali padėti man, mano gyvenimui? Jei ne, tai būtų smagu, kad užduotį iki galo būtų galima atlikti be FB pagalbos.

Pirmam kartui tiek, ačiū.

Diena 2

Antroji bandymų diena praėjo gana linksmai ir gana panašiai žiūrint į vakarykščią dieną. Su šypseną keliančiais atsakymų variantais ir stabtelėjimais akimirką kitą prie susimastyti verčiančio klausimo.

Labai smagiai nuteikė įžanga, kuri lyg kelrodė žvaigždė rodo kelią į šiandienos temą.

Ir uhuu, šiandien galiu komentaruose pasidalinti savo asmeninio pasitikėjimo formule. Džiaugiasi širdis!!

Diena 3

Retorinis klausimas: Kodėl atliekant testą negalima pasirinkti kelių atsakymų?

Šiandien testas pasirodė rimtesnis palyginus su praėjusiom dienom. Ir klausimai atrodo rimtesni, ir atsakymų variantai. Įdomūs klausimai pasirodė apie galias, keli klausimai privertė ir susimastyti. Atrodo taip viskas paprastu, bet žiūrėk ir pasirodo, kad nelabai gerai save ir pažįstame, o vaizduojamė, kad kitus pažįstame kaip nuluptus arba kad suprantame kaip jie jaučiasi. Nė velnio!

Po pirmo nesėkmingo susidūrimo su komentaro parašymu FB, iškėliau sau klausimą: ką galėčiau padaryti, kad daugiau taip nepasikartotų? Užsivedžiau juodraštį ir pasirašau sau asmeninį komentarą.

Apie 4 dieną trumpai.

Nežinau čia sutapimas ar ne, Zuikis mane įkvėpė padaryti pradžią vienam iš išsikeltų tikslų. Tad kaip sakoma gera pradžia pusė darbo.

Judu tolyn!

Diena 5

Ideali klaida?

Įdomus bus 5 susitikimas vien dėl žodžio ideali. Turiu tvirtą nuomonę apie šį žodį, tad testas ėjosi labai lengvai. Ir rezultatas pasiektas geriausias per visas dienas. Uhu, esu labai patenkinta šios dienos rezultatais.

Pasitaikė kelios rašybos klaidos.

Bet šiandien geriausias buvo straipsnis apie vyriškas pėdkelnes! 10 balų! Būtų idealu jei taip galėtų būti:)

Diena 6

Kaip netikėta – toks trumpas šeštas susitikimas… Vienas du ir baigta.

O man taip patinka atsakinėti į klausimus, susimastyti, pagalvoti kaip yra gyvenime ir išsirinkti artimiausią atsakymą.

Tačiau kartais norėtųsi turėti galimybę pažymėti ne tik vieną atsakymą.

Labai patiko susitikimo pradžios tekstas, toks motyvuojantis! Super!!

Diena 7

Šiandienos užduotis mano arkliukas!!

Labai mėgstu padėkoti žmonėm už susitikimą, kartu praleistą laiką ar tiesiog už tai kad daro mano gyvenimą gražesniu.

Arba kartais žodžių nereikia, užtenka prisiglaudimo ar apkabinimo.

Dėl pasikeitusio gyvenimo būdo retai artimiesiems beparodau dėmesį, tad šiandien yra puiki galimybė jiems padėkoti. Ir ypatingui vyrui, kurio ryt gimtadienis. Pasidalinti mintimis, kuom jis mane sužavėjo.

Ačiū, kad esi Danieliau!!

Diena 8

Svarbiausias susitikimas skamba taip rimtai ir sukelia norą pasitempti. Akivaizdu, kad tai atsispindi ir susitikimo rezultate.

Šiandienos užduotis tokia slegiančiai liūdna pasirodė. Kapstantis po didžiausias savo klaidas, kartu ir grįžta ne tokie ir teigiami prisiminimai. Liūdna.

Bet gal čia toks ir yra tikslas, kad ne tokius malonius jausmus.

Diena 9

Kokie svarbūs klausimai iškelti! Ko reikia, kad tu ir tavo gyvenimas būtų ypatingi? Kokios mintys mus veda į priekį. Ir prabėgusių susitikimą dėka šiandien jaučiu kaip reikia atsakyti į juo

Labai graži idėja dėl žodžių “esu ypatinga” užsirašyti ant veidrodžio. Puikus priminimas save mylėti kiekvieną dieną. Tokia pat sentimentali akimirka kaip ir atliekant užduotį “Ačiū, kad esi”. Tik pats esi dėmesio centre.

Straipsnyje “Kiek pasiekei per gyvenimą” neveikia nė viena skaičiuoklė, o nuėjus į kitą nurodytą puslapį, tai pat niekas nevyksta.

Šiandienos užduotis pasirodė gana sudėtinga ir norint ją atlikti sąžiningai reikėtų paskirti nemažai laiko ir susikaupimo.

Diena 10

Labai geri klausimai iškelti: kaip jautiesi, kai turi priimti įvairius gyvenimo sprendimus? Bei sekantis: ar sprendimo priėmimo akimirka tau yra svarbesnė už kokybišką laimę? Dalykai verti susimąstymo!

Šiandienos užduotis labai šauni! Nežinau, kodėl bet, kai reikėjo sugalvoti 3 veiklas-nusikėliau mintimis į vaikystę, į nerūpestingas dienas.

Diena 11

Šiandienos užduotis visiškai nepatiko. O dar žodžiai-jei užduoties neatliksi-laikysime, kad nieko per šias dienas nesimokei. Hmm…

Diena 12

Grįžtu į eterį!! Dėl lietaus namie nebuvo interneto, o viešose vietose iš principo nesinaudoju internetu.

Tad vis grįžtu prie 12 susitikimo.

Susitikime labai patiko viena mintis “Tačiau, kai tu užsibarikaduoji saugumu, tu tuo pačiu metu uždraudi gyvenimui duoti tau dar didesnius, nei kada juntamus, gražiausius jausmus. Jėginė mintis!!

Šiandienos misija nors ir susijusi su nelaime vienaragei, bet kažkodėl ji kelia man šypseną. Pateiktas paveiksliukas irgi prisideda prie šios būsenos.

Padariau interpretaciją su savimi dėl šiandieninės misijos. Kad misija turėtų patikti daugumai dalyvių. Gi žmonės tokie padarai (dauguma), kurie mėgsta dalintis patarimus į kairę/į dešinę ir neprašomi.

Diena 13

Misijos Nr.1 dėka žengiau dar vieną žingsnį arčiau savo tikslo, kurio įvykdymo datą nusistačiau jei neklystu 4 susitikime.

Esu laiminga!!

Diena 14

Štai ir finišas pasiektas. Visiškai neprailgo susitikimų laikotarpis, ypač jiems įsibėgėjus. Belieka tik nesustoti ir toliau. Ačiū už suteiktą progą!

Gintarė Abrutė