Gal esi rašęs CV arba motivacinį laišką ir galėtum duot kaip pavyzdį arba duot patarimų ką man reiktų rašyt motyvaciniam laiške?

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Deja nesu realaus rašęs. Bet. Hm. Na, tai kokio velnio nori dirbti?
Tai ir papasakok.

“Mane labai sudomino galimybė dirbti jūsų komandoje”, “jau ilgai stebiu naujienas apie jūsų kompaniją”, “naudoju jūsų produktus”, “padaryčiau viską, kad padėčiau jums išleisti naują produktą”.

Realiai tai nereikia malti. Nes niekas ir neskaito, o dauguma tai prirašo vien, kad būtų kažkas. Ten tipo labai wow ir tipo labai labai.

Ne. Tereikia nuoširdžiai, tikrai!

hmmm, dėkui.

O CV pasistenk įtraukti ką esi sukūręs. Pažymėjimai ir diplomai visokie yra gerai, bet dar geriau – ką pats sukūrei. Geriausiai jei tai keičia kažko gyvenimus, įkvepia arba atsiliepimai geri.

pvz jei padėjai sukurti kokį appsą vaikų namams – čia fantastiškas dalykas į CV rašyti. visiems patinka žmonės su misija, dar ir kilnia.

Gali rašyti net ir asmeninius projektus, ką bandei, ką kūrei, ką pradėjai.
Tiesą sakant kiek matau kūrybininkus, tai beveik visi ir stengiasi savo portfolio kurti tokius.

Tikri pavyzdžiai > diplomai. diplomai, aišku > nieko

O hobius įtraukt jei į tą sritį įeina?

Taip, be abejo. Ypač jei irgi kilnūs, kažkam naudingi arba labai intensyvūs – pvz daug valandų skiri, kad domėtumeis kažkokios tech naujienomis
http://www.motyvacinislaiskas.lt gali paskaityt idėjų, BET JOKIU BŪDU NEKOPIJUOK NĖ SAKINIO. Rašyk savais žodžiais. Net negražiai. Rašyk iš savęs – tai ir patraukia akį, kai žmogus nezulina nesąmonių, o tiesiog rašo nuoširdžiai

Aišku, žinok daug geriau akis į akį papasakoti, manau. Jei yra galimybė – išnaudok. akis į akį dar geriau, nei raidėmis persiduoda

Beje, dėl CV tai tiesiog pasinaudok europass, manau geriausia irgi. Čia totalus minimumas, bet gali. Aišku jei nori, gali susikurti savo. kad ir suprogramuoti.

Tai va, trumpai:

  1. Niekam nepatinka melagiai, kurie tiesiog copypastina laiškus ir ale nori. Nu matosi kiaurai. Š.
  2. Rašyk savo balsu. Pabandyk parašęs perskaityti garsiai – ar taip sakytum garsiai savo draugui? Jei taip, tai gerai. Jei ne – perrašyk, kad skambėtų draugui. Emotikonų, aišku, nenaudok. Gale peržiūrėk ir sudėliok raides bei kablelius į vietas.
  3. Kuo atrodysi Žmogiškesnis, tuo geriau. NET JEI IR NESUGEBI NIEKO SRITYJE SAVO. Va čia įdomus – visiems patinka žmonės su misija. Žmonės, kurie keičia pasaulį, dirba mokamai ar nemokamai visuomeninėm organizacijom, kurie kuria įrankius, kurie padeda kitiems.

Tai jei pvz blogiausiu atveju matysi, kad niekur neįsidarbini, žinok, kad laikas kurti kažką prasmingo. Pabandyk. Skirk kokius 3 mėnesius tam. Gale tikrai turėsi jau kažką, kas sudomins!

Aš pvz pats sulaukiu žmonių, kurie nori dirbti man Debesyloje ir Onbo. Tai renkuosi būtent pagal tai, ar žmogus rašo nuoširdžiai, ar dirbtų net jei nemokėčiau ne euro (t.y. turi savo misiją, ne šiaip daugiau niekas nepriima), ar kažką išmano srityje.

Ai. Tiesa. Jei gali pasakyt tiesiai ką galėtum padaryti – rašyk tai!

Pvz mano draugė viena tiesiog paskambino į vieną marketingo kompaniją ir išsakė kritiką, kad jų client support čiulpia. Po to pasidalino, kad turi patirties. Ir ją tiesiog pakvietė būti padalinio vadove.

Žmogus su sprendimais yra naudingas žmogus!

Tai žinai, jei čia koks proejktas turi kokį appsą kuris neveikia ir žinai, kad gali geriau padaryti – va ir motyvacija darbui

wow, nu čia ir agresyvus įsisiūlymas

Niekam liūdesėlių laukiančių nereikia. Reik žmonių su iniciatyva!

Žūrėk į motutę. Motutė – žmogus, kuris dominuoja. Visi nori su ja bendradarbiauti. Mama, užtat, įpratusi laukti – nereik stebėtis, kad ir tų norinčių pačių neatsiranda daug. Man pvz pasiūlė su Onbo.lt projektu dirbti, kai matė, kad aš 3 metus su Debesyla dirbu ir nesustoju. Tiesiog patys ir pasiūlė.

Tikiu, kad visi taip turėtų elgtis – visgi geras darbuotojas tas, kuris savarankiškai pats dirbti nori!