Svarbiausiai atmink, jog esi… Savimi :)

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Esi nepriklausoma, tai ir gali gyventi kaip tik pati norėsi.

Aš studijavau statybos inžineriją. Tada netyčia pradėjau rašyti, nes… Neturėjau ką veikti ir šiaip norėjau prastumti laiką. Prasuk tris metus – ir esu čia.

Mano tėtis ir mama abu jaunystėje mokėsi būti keramikos dirbinių gamintojai, tėtis dekoruotojas, o mama žiedėja (ar kaip tas žodis rašomas, kilęs nuo “žiedžia puodą”). Dabar tėtis vadovauja marmuro ir kitų akmens gaminių gaminimo įmonei, o mama – kuria lėles. Abu tarpe buvo dar kitom specialybėm užsiėmę – tėtis plyteles klijavo, o mama vaikų darželyje aukle dirbo.

Ir žinai… Tu planuoji, o gyvenimas daro savo. Tai natūralu.

Planuoti nereikia. Tereikia daryti tai, kas tau smagu ir įdomu. Juk tokia ir gyvenimo prasmė – daryti tai, kas tau atrodo prasminga, o ne šiaip būti idealiu žaisliuku, kurį sukūrė tėvai ir draugai.

Išties labiausiai tragedija būna, kai kažkas įstumia savo vaikus į kokį šokimą ar dainavimą, nors vaikui to visai nesinori. Ar paverčia mažuoju Trump Junior, kad perimtų verslo imperiją. Įkalina žmogišką sielą “geresniame” kelyje. Pasako kuo dabar būsi visą gyvenimą ir taip nužudo jo žavesį.

Mėgaukis, Ramute. Ir dabar sakyk – ką darai kasdien, kas tau būtų smagu? Tikiuosi stūmiesi su paveikslais, įkeli juos į kokį Etsy.com, Amazon ar panašiai? Ar nesvarbu ką benorėtum daryti. Naudojiesi rankomis… Kasdien?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *