Kokia svarbiausia TAVO gyvenimo taisyklė?

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Šį kartą straipsnio neturiu.

Tačiau straipsnį padėsi parašyti tu. Tikiuosi.

Matai, jau ilgokai aš trokštu sudaryti Svarbiausių gyvenimo taisyklių sąrašą, kurį būtų galima išsispausdinti kaip labai gražų plakatą ir padaryti priminimą savo dienose.

…Tačiau kokia prasmė iš tų taisyklių, jei jos laužtos iš piršto? Nei patirtimi (amžiumi) pagrįstos, nei asmeniškai (įvairių žmonių) išbandytos?

Teisingai – mažai prasmės. Sau idėjų duoti negalime. Galime tik kitiems.

Taigi prašau: pasidalink svarbiausia SAVO gyvenimo taisykle, kad ir kokia ji būtų.

Kad būtų paprasčiau, sukūriau viešą Google Docs failą. Kurį galėsi redaguoti tu ir kiti debesyliečiai. Nes šį kartą noriu žodį perduoti tau.

Kokia taisykle vadovaujiesi? Ir kaip ji padėjo?

Jei atsakysi dabar pat – galėsiu sutraukti dažniausiai pasitaikančias taisykles, jas aprašyti… Ir Debesylos komandos dizaineriai padarys gražų plakatą. Pasikabinimui ant sienos, kaip priminimą. 🙂

Kuo vadovaujiesi tu?

Savo atsakymui sugalvoti, tikiu, užtruksi neilgiau 1 minutės. Ir kartu pabūsi tikru debesyliečiu bei padėsi sukurti jos naują jėgišką ir palaikantį straipsnį. Paremtą tikra patirtimi. Tikrais svarbiausiais moto, šūkiais ir taisyklėmis.

Savo taisyklę gali įrašyti čia ir neužtruksi ilgai: debesyla.lt/musu-taisykles/

Ar padarysi mane tokiu laimingu?

Čia yra iliustracija :)

😀

Beje, tavo pasiūlymas bus visiškai anonimiškas. Gali nesijaudinti, niekas neteis dėl tavo pasirinkimo. Tik pasistenk rašyti lietuviškai ir netaisyti kitų žmonių pasiūlymų.

Taigi, kokia taisykle vadovaujiesi tu?

Ir ar pasinaudosi proga išsakyti savo šūkį pasauliui bei priminti jam ir visiems jo gyventojams apie Svarbiausius dalykus? Savo taisyklę aš jau įrašiau. Tai raginimas žvelgti į visą ko esmę. Tai man padėjo labiausiai.

Tavo,
Danielius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *