Laiškas, kurį rašiau debesyliečiams ir dėl kurio man gėda

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Aš nuoširdžiai maniau, kad šis pašnekovas turi daugiau potencialo. Prieš 3-ejus metus naivumas apgavo mane.

Įsivaizduok: Ką darytum jei vieną dieną, pavyzdžiui, važiuojant autobusu ar grįžtant pėsčiomis namo… Sutiktum patį įdomiausią vyrą Lietuvoje?

…Bet palauk – pirmiau leisk, papasakosiu apie jį daugiau. 😉

Šis vyras išvaizda nėra kažkuo ypatingas. Nėra jis pernelyg gražus, bjaurus, žemas, aukštas, ilganosis ar koks raudonplaukis…

…Tačiau šis 35-erių metų vyras turi patirtį, kurią daugelis galėtų sukaupti (geriausiu atveju) gal tik per kokius keturis gyvenimus. Jis turi patirtį, įgytą nuo 2008-tų metų pasaulinės krizės, galutinai pakeitusios jo ir jo šeimos ateitį…

Štai jo istorija…

(Užuomina: Ji išskirtinė.)

Sakysiu paprastai: jis visad buvo verslus. Ir gudrus kaip lapė. Iki 2008-tų metų šis vyras sugebėjo sukurti, visai nuo nulio, milžinišką nekilnojamo turto verslą Lietuvoje, su visais tokio verslo atributais. Milijoniniais sandoriais, kelionėmis į Hong Kongą ir milžiniškais uždarbiais šeimai……Tačiau atėjus pasaulinei krizei (turėtum ją prisiminti, tuomet durniai kaltino Kubilių) visa tai jam staigiai ir skaudžiai pasibaigė: prarastu verslu, santaupomis ir netgi nusavintais jo šeimos namais.

Štai klausimas: Ką tokiu atveju darytų įprastas žmogus?

Pagalvok. Ar jis bandytų vėl stotis ant kojų, nors jo skolos bankui siekia milijonus eurų? Ar ieškotų to, ką visą gyvenimą darė ne taip? …Ir svarbiausia – ar mokytųsi gyventi iš naujo vietoj to, kad prigertų užmaršties vyno baloje?

Man gaila tai pripažinti, bet didelė dalis žmonių, ypač jei jiems pinigai visą gyvenimą buvo svarbiausia… To neiškęstų. Ne veltui per krizes padaugėja savižudybių…

Tačiau tai ne mūsų herojus.

Jis suprato, kad visa tai vyksta ne veltui. Kad tai, kas įvyko, buvo jo praeities pasirinkimų pasekmė. Ir tą akimirką jis pašventė savo gyvenimą mokymuisi. Tobulėjimui. Rasti, ką darė blogai, tai ištaisyti… Ir tuomet padėti kitiems. Štai, ką jis nuveikė vos per kelis metus:

  • Iki 30-ties niekada nebėgiojęs, per pusę metų susiruošė ir nubėgo Rygos maratoną (o toliau ir kitus lietuviškus bei jo net paties kurtus maratonus po 25-30km).
  • 12 gyvenimo metų nesaikingai gėręs ir rūkęs, greitai ir sėkmingai atsisakė šių priklausomybių. Be jokių grįžimų atgal.
  • Per trumpiau nei kelis metus numetė virš 30 kilogramų riebalų ir priaugo virš 10 grynų kilogramų raumenų.
  • Kartu su savo tėvu ir žmona sukūrė naują verslą, kuris nėra (taip labai) priklausomas nuo bankų ir pasaulinių krizių.
  • Pradėjo Lietuvoje skatinti eko-bendruomenių ir eko-valstybės idėjas.
  • Ir viso to metu dar sugebėjo auginti dvi dukras. Dievaži!

…Na, tiesą sakant, aš išvardinau tik pagrindinius jo pasiekimus. Pamiršiu jo parašytas knygas, vedamus mokymus ir pakeistus žmonių gyvenimus. Vardan intrigos.

Tačiau štai klausimas tau, Debesylieti:
Ko norėtum šio vyro paklausti?

Pagalvok apie tai. Nes aš tavęs to pasiteirausiu jau rytoj, kai atskleisiu, kas šis vyras……Ir kodėl man įdomu, kokius klausimus užduotum.

O dabar – iki rytojaus. Lauk mano laiško 13-tą valandą, nes aš tau jį atsiųsiu būtent tą valandą! 😉

– Danielius

 


 

Vakar tau apie jį pasakojau ir šį bei tą minėjau… Tačiau iki galo nebaigiau. Štai, ką nuslėpiau – tas, mano manymu, įdomiausias vyras Lietuvoje yra… Dalius Viršilas!

…O aš noriu paimti iš jo interviu, kuris sudrebins pasaulį. 😉

Ir štai kodėl tau rašau: 
Tu gali padėti sugalvoti jam išties įdomių klausimų!

Juk vakar pagalvojai, ko galėtum jo paklausti, tiesa? Jei ne – ne bėda ir tai gali padaryti šiandien.

Kas tau, Debesylieti, būtų įdomiausia?

Štai ko tavęs prašau: Tiesiog atsakyk (reply) į šį laišką su savo pasiūlymu klausimams… Ir jei pakankamai žmonių tavo variantu susidomės – aš būtinai to paklausiu asmeniškai!

Tai taip paprasta! 😉

Taigi, kokie klausimai kamuoja tave?

Prašau, atsakyk į tai jau šiandien. :))

Tavo klausinėjantis draugas,
Danielius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *