Kodėl mokytojai prieštarauja vienas kitam?

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Jeigu kada nors dalyvavote mokymuose apie gyvenimą, emocijas ir panašius dalykus, tikriausiai pastebėjote, jog mokantysis gali, rodos, kartais prieštarauti pats sau.

Su šiuo dalyku susidūriau pats. Skaitai žmogaus pasisakymus, klausai jo video ar audio įrašų ir pastebi, jog jis prieštarauja pats sau.

Kodėl taip yra?

Dėl visko kaltas kontraversiškumas.

Šnekant tokiomis temomis, kaip gyvenimo išmintis bei žmonių emocijos, galime pamatyti labai daug tiesų iš įvairių kampų.

Apie tą patį dalyką galima kalbėti iš visuotinio bei iš asmeninio požiūrio, galima juos abu iš dalies paneigti arba įrodyti, kad abu požiūriai teisingi.

Keletas pavyzdžių:

  • Galima teigti, kad viskas yra harmonija ir vyksta natūraliai Jums neapsprendžiant, kaip viskas vyks. Taip pat galima teigti, jog Jūs esate tas, kuris nusprendžia ir keičia savo ir kitų gyvenimus.
  • Baimės akimis žiūrint į situaciją galima teigti, kad baimė yra tiesa. Su drąsa žvelgiant į tą pačią situaciją, galima paneigti baimę ir pamatyti, kad ji buvo melas.

Taip pat reikia nepamiršti to, jog, kiekvieno žmogaus sąmoningumas yra skirtingas. Skirtingo sąmoningumo žmonėms informacija pateikiama skirtingai.

Vedantysis tiesiog prisitaiko prie auditorijos.

Pavyzdys – mokykloje vaikams niekas sudėtingų universitetinių matematinių formulių neįrodinėja ir atvirkščiai.

Ar teko kada nors skaitant tuos pačius žodžius, juos visiškai kitaip – naujai išgirsti? Tam daro įtaką jūsų sąmoningumo pokytis – jūsų emocijų pokytis, sąlygojantis sąmoningumą, išmintingumą bei pasaulio matymą tiesiog kitaip nei anksčiau.

Nenustebkite, jeigu gyvenime išgirsite ką nors kontraversiško, juk patys pasirenkame, kuo tikėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *