Senas laiškas: Naujas Debesyla(.lt) dizainas

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Siurprizas! Jei paskutiniu metu nesilankei Debesyloje… Ji grįžo su atnaujintu, nuo pagrindų naujai sukurtu dizainu!

…Ir keliais siurprizais dovanų maiše.

Šį Debesylos dizainą paslapčiomis kūriau jau tris pastaruosius mėnesius, kuriuos praleidau Erasmus’u Čekijoje (turėjai pastebėti, kad kaip tik tuo metu nepasirodė naujų straipsnių)… Ir jį nuo pagrindų sukūriau savo rankomis. Mokiausi programuoti ir dizaineriuoti, nors esu rašytojas!

Taigi, kviečiu įvertinti naująją Debesylą (spausk nuotrauką)… O dėl siurprizų skaityk toliau. 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Taigi… Siurprizai.

Prisipažinsiu, 2014-tieji metai man ir Debesylai nebuvo tokie beprotiškai šaunūs, kokių tikėjausi. Daugiau nei pusę metų praleidau keliaudamas ir mokydamasis, be progų rašyti, o likusią pusę pamiršdavau net išpildyti žadėtus pažadus.

(Pameni mėnesį su kelionėmis?
Aš prisimenu, kad taip ir neaprašiau jų. Atsiprašau!)

Bet štai geros žinios – padedamas savo draugės Tildos sukurpiau metų planą, kuris neturėtų nueit šuniui ant uodegos. O jei nueis – tai teks pirma nusiskust ūsus, kuriuos auginu, po to galvą, o vėliau dar nežinia ką – gal su rožine suknele per Laisvės alėją typ-topais pereiti. 😀

Kas tame plane?

Na, pasilaikysiu, kol kas, detales paslaptyje, bet štai užuomina: pamatysite Debesyloje tai, ko niekada nebuvo jokiam kitam lietuviškam saviugdos tinklaraštyje(!). Ir aš nekalbu apie naujus straipsnius, kurie pamažu turėtų grįžt į ritmą. 😉

Jau po savaitės turėtumėte išvysti visai šviežią Debesylos straipsnį apie tai, kaip suvaldyti nekontroliuojamus jausmus. O taip pat – pristatysiu jums naują lietuvišką knygą, kurios temos įtartinai panašios į Debesylos. Smagu? Smagu!

O dabar – linksmų ir malonių švenčių! Nepamirškit apkabinti tėvų, draugų ir giminių!

Jūsų draugas,
Danielius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *