Dar vienas senas laiškas debesyliečiams: Aš grįžau

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Dabar tokio laiško jau nesiųsčiau. Pernelyg susireikšminęs, pernelyg paaugliškas. Bet štai, ką tuomet siųsdavau (šiek tiek pataisyta, pakoreguota).

…Ir po mėnesio tylos miškas prabilo: „Debesyla gyva. Debesyla grįžta!“…

Labas, << Test Kreipinys >>! Aš grįžau. Po ilgo mėnesio su bakalauriniu darbu ir laukimo, kada vėl galėsiu grįžti prie Debesylos! :))

Ar labai manęs pasiilgai? c:

Na, jei taip – tai turiu gerų žinių. Aš tavęs irgi pasiilgau.

Ir tiesą sakant, kai užvakar baigęs savo bakalaurinį darbą supratau, kad nuo šiol galėsiu visą savo laiką skirti tik Debesylai… Aš jaučiausi laimingesnis net už šį veikėją iš naujausio Mad Max filmo:

What a lovely day ! (Mad Max Fury Road)

Nuoširdžiai. Tai tokia nuostabi diena!

(Beje, ar žiūrėjai šį filmą? Man jis patiko!)

Ta proga, šiandien turiu tau dvi naujienas: Gerą ir Blogą. Nuo kurios pradėti?

Geroji naujiena:

Aš grįžtu į Debesylą visam laikui. Kaip į kokį darbą, tik dirbant per parą trimis etatais (t.y. plius minus 24 valandas per parą). Nes rašyti jums, Debesyliečiai, atsakinėti į jūsų laiškus ir visaip stengtis padėti bei pagelbėti… Yra mano mėgstamiausia gyvenimo veikla. Aš tai dievinu.

…Ir ateityje tikiuosi galėsiu parašyti jums knygą, sukurti mokymus, seminarus, programą, pasiūlyti asmenines konsultacijas ar dar nežinia, ko pageidausite ir taip užsidirbti sau išgyvenimui minimalius 300 eurų per mėnesį. Tai mano svajonė. :))

Taigi štai – į Debesylą šiandien jau galiu investuoti save visą. Nes studijas baigiau, į kariuomenę neima, tėvų ar vaikų (kol kas) išlaikyti nereikia. Taigi, turiu progą padaryti kažką fantastiško. Progą pakeisti pasaulį.

Ir šia proga aš ruošiuosi pasinaudoti. 🙂

Tačiau štai blogoji naujiena:

Turint daug pasirinkimų – sunku nuspręsti, kuriuo keliu eiti. Ir būtent ši taisyklė man šią savaitę pasitvirtino. Aš galiu Debesylai padaryti TIEK DAUG, turiu tiek daug pasiūlymų, idėjų, galimybių ir kelių…

…Tačiau visiškai nenutuokiu, kuriuo keliu eiti pirmiausiai. Kurį pasirinkimą padaryti.
Nenutuokiu, kas būtų Debesylai geriausia. :’-(

Bet aš turiu idėją. Kuri tau, spėju, patiks.

O kas, jeigu sprendimą, ko imtis, pirmiausiai atiduočiau Tau? Ar tiksliau – tau ir visiems likusiems Debesyliečiams? Kas, jei Debesylos kelią ir naujausią jos naujieną… Parinksite jūs?

Argi tai nebūtų graži demokratinė idėja? Juk visgi gimiau laisvoje Lietuvoje, taigi kodėl nepasinaudojus demokratiniais privalumais? 😉

Taigi. Planas toks:

Šį pirmadienį (kad savaitgalis mums abiems būtų gražus) aš atsiųsiu antrą šio laiško dalį. Kuriame išvardinsiu galimus Debesylos kelius, kur ji galėtų krypti ir ką aš galėčiau (be abejo kokybiškai ir visaip kitaip šauniai) padaryti pirmiausiai.

Ir norėsiu, kad tu į tą laišką atsakytum. Savo nuoširdžia nuomone ir pasiūlymu. :))

Ar galėsiu tavimi pasitikėti? Ar atsakysi į laišką, kurį gausi pirmadienį?

Tikiuosi, kad taip. Visgi nuo tavo pasirinkimo priklausys ir Debesylos, ir mano, ir tavo, kaip skaitytojo, ateitis. c:

Na, o dabar – iki kito karto, << Test Kreipinys >>! Šiandien keliauju atsakinėti į neatsakytus laiškus, ieškoti, ko nesu pabaigęs ir rašyti laišką pirmadieniui. :))

Tavo draugas,
Danielius

P.S. Dievaži kaip nekantrauju nuveikti ką gero vardan Debesylos! Tikiuos nekantrauji išvysti naujienas ir tu! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *