Kaip mes išmokome gyventi laimingai?

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Šį laišką Ingos vardu rašiau aš. Be abejo, su Ingos nurodymais, ko laiške ji norėtų. Tai vienas pirmųjų mano ghostwriting darbų.

Kalba: Inga Stasiulionytė (Apie Ingą gali skaityti ir Vikipedijoje), olimpinė ieties metikė, koučerė, motyvacinių straipsnių autorė (štai vienas jų) ir MIT bootcamp patarėja

Kadaise aš buvau tokia. Buvau laiminga, taip! …Iki kol mano sugebėjimo džiaugtis gyvenimu, pasitikėjimo savo jėgomis, užsispyrimo siekti svajonių ir būti savimi nesunaikino pats gyvenimas.

Nesėkmė po nesėkmės griuvo ant manęs. Pralaimėtos varžybos, sporto traumos, daktarų ir trenerių žodžiai, kad „po tokių neatsigaunama“. Kadaise net mylėjau vieną vyrą, tačiau jis mane paliko dėl „geresnės“. Tai buvo tragedija…

Kaip aš po vis to galėjau gyventi?

Bet aš gyvenau. Ir žingsnis po atkaklaus žingsnio, pamažu vėl išmokau būti laiminga. Išmokau vėl džiaugtis savo kūnu, savo jėgomis, vėl pradėjau stengtis ir treniruotis iš visų jėgų! AŠ PRADĖJAU PASITIKĖTI SAVIMI! Supratau, kad svajonė buvo ne kažkur ten – ji buvo manyje. Aš tapau svajone!

Ar to norėtum ir tu? O juk tu taip pat esi svajonė, tik to dar nežinai.

Nuo Kovo 8 dienos prasideda „Gyvų Moterų“ mokymai, kuriuose moterys…

Laimingos.lt yra projektas kurį sukūrėme kartu su Alex Monaco (bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ autoriumi). Iš pradžių, dar prieš kelis metus, mes sukūrėme mokymus Onbotraining.com, kuriuos netrukus pastebėjo ir apdovanojo Masačusetso universitetas (MIT). Sulaukę tokio palaikymo ištestavome šiuos mokymus Monako universitete. Grįžę į Lietuvą sukūrėmę Onbo.lt ir… Iiiiiirrrrr! TADA GIMĖ LAIMINGOS.LT!

Tai nėra mokymai, kur tu sėdėsi ir kažkas nuo auditorijos pakylos tyliai burbės „paslaptis“, ką dabar turėtum daryti ir kaip turėtum keistis. Sėdi, klausai, viskas lyg ir gražu, tačiau išėjus nieko neprisimeni!

Čia viskas bus kitaip. Čia mes dirbsime su mūsų sąmone ir mūsų mąstymu. Kartu su 100 kitų draugių!

„O kas bus šiuose mokymuose? Kaip viskas vyks?“

Štai, ką rasi prisijungus prie mūsų 14-os dienų judėjimo:

  • 14 susitikimų. Gali vadinti juos pamokomis, bet jų metu mes negrūsime tau savo įsitikinimų, o padėsim tau pačiai atsakyti į klausimus;
  • 14 tau pritaikytų trumpų testų;
  • 14 pagal tavo atsakymus parinktų misijų;
  • 14 nuoširdžių pasimatymų internetinėje erdvėje…

…Kasdien, 14 dienų iš eilės! Tavęs neapipilsime neįveikiamais kiekiais teorijos, o gausi tik trumpas praktines užduotis, kurioms atlikti užtruksi vos po 5-10 minučių kasdien. Laimingos.lt bus mūsų savotiška, internete esanti, minčių treniravimo salė.

Štai, kaip atrodys tavo pamokos:

[[iliustracija]]

Viskas vyks internetu, specialiame puslapyje Laimingos.lt (jis ruošiamas!), kuri pasieksi savo kompiuteryje, planšetėje, mobiliajam telefone ar kur tik benorėtum. Kasdien gausi tik po vieną pamoką.

Tu gausi trumpus egzaminus:

[[iliustracija]]

„Įdomu! Kaip galiu prisijungti?“

Šie mokymai prasidės nuo Kovo 8 dienos. Mes dar ruošiame puslapį bei sistemą, programuotojai testuoja visą programinį kodą, kad viskas veiktų idealiai. Aš pati dar taisau ir žiūriu, ar visa mūsų sistema paruošta ir ar tikrai galėsime padėti viena kitai! 🙂

Viskas vyks puslapyje Laimingos.lt. Tai bus labai panašu į Onbo.lt, tačiau subalansuota moterims ir su tikslu sustiprinti tavo pasitikėjimą savimi.

Iki šio sekmadienio, vasario 19 dienos, 23:59, gali prisijungti prie kitų būsimų laimingųjų moterų su pilna 50% nuolaida. Pilna mūsų kaina, kuri bus nuo kovo 1 dienos, yra 48 eurai, tačiau su nuolaida – tik 24 eurai:

[[Užsakymo forma]]

O jei mokymai nepatiks – jie tau nieko nekainuos. Taip, jei pirmos 8 dienos iš 14 tau nepatiks – viskas tau nekainuos nė cento ir atgausi visą sumokėtą sumą. Kodėl? Na, aš juk noriu tau padėti., o ne apvogti. :))

(Taip, 8 dienos iš 14 yra daugiau nei pusė. „Pabandymui“.)

…Tuo labiau, visa ši suma yra mažiau nei po 1,7 euro už dieną. Juk tu net benzinui, kavai ar autobuso bilietėliams išleidi daugiau, ar ne? O mūsų internetinių susitikimų nauda išliks dar ilgiems metams.

Kaip kadaise tai padėjo man ir pakeitė gyvenimą.

Kaip prisijungti?

Paprasčiausiai įvesk savo el. pašto adresą į laukelį žemiau ir gausi visas  instrukcijas. Užtruksi tik minutę, ir taip rezervuosi savo mokymus:

[[užsakymo forma]]

Kaip, ar prisijungsi prie kitų Gyvų Moterų?

Tavo artima,
Inga Stasiulionytė

Na ir ką… Buvo smagu šį kartą įsijausti į kitokį rašymo stilių! :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *