10 idėjų, kaip tapti laimingu

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Daugelis žmonių nežino, kas yra laimė ir laisvė. Jie yra įstrigę depresijoje ir apriboję save kažkokiuose rėmuose.

Mes dažnai pamirštame tokius paprastus dalykus kaip vaizduotė, fantazijos ir laikas, skirtas sau, vidiniam tobulėjimui. Paprasti dalykai yra svarbiausi gyvenime, tai yra visiška tiesa, nes nėra daikto be sudedamųjų dalių.

Jeigu laimę laikytumėme daiktu, tai jos sudedamosios dalys būtų paprasti, kasdieniai dalykai, kuriuos atliekant mūsų kūnas atsigautų ir protas nušvistų.

Kaip tapti laimingu?

Sudaryk sąrašą dalykų, kurie teikia tau malonumą

Šį sąrašą laikykite kuo arčiau savęs, tarsi susiliekite su juo, laikykite jį savo sąmonėje. Pasistenkite mėgautis bent vienu dalyku iš sąrašo kelis kartus per savaitę

Pavyzdys: Aš labai mėgstu sėdėti ant ką tik nupjautos žolės ir kvėpuoti šviežiu jos kvapu, gerti žalia arbatą, stebėti saulėlydį ir galvoti apie tai, kas yra paprasta, bet reikšminga mūsų gyvenime.

Judėkite. 

Galbūt jūs mėgstate tą atsipalaidavimo pojūtį po jogos pratimų arba kritimo jausmą supantis sūpynėmis. Tačiau tikriausiai matėte laimingą šuns veidą, kuomet jis bėga kiek tik turi jėgų ir atrodo, jog gali sprogti nuo energijos antplūdžio. Judėjimas įkvepia žmogų.

Judėkite ir pamatysite, kaip džiaugsmas ir laisvė pasiekia jūsų kūną. Taip pat pasivaikščiokite po valgymo.

Valgykite lengvą maistą.

Sustiprink savo kūną, protą ir dvasią valgydamas lengvai, tris kartus per dieną. Valgydami maistą, kuris susidaro iš grūdų, sriubos ir daržovių, tris kartus per dieną, palengviname savo kūną paprastu, lengvai virškinamu maistu. Todėl jausimės energingesni ir produktyvesni.

Šaltas dušas.

Atsikėlus ryte ir nusiprausus po šaltu dušu iš karto pabundame ir jaučiamės žvaliai. Štai keletas šalto dušo privalumų:

  • Pagerina kraujotaką.
  • Mažina depresiją.
  • Išsaugo odą ir plaukus sveikus.
  • Didina vaisingumą ir testosteronų kiekį.
  • Suteikia energijos ir pasitenkinimo pojūtį.

Kalbėkite mažiau, tačiau prasmingiau.

Kuomet susitinkate su žmonėmis, pradėkite mylėti tas trumpas tylos pauzes. Įsiklausykite į kalbėtojo toną ir kuomet žmogus kalba, svarstykite savo atsakymą. Atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta su jūsų energija kuomet mažiau kalbate. Jūs konservuojate energija, ji išlieka ilgiau jūsų kūne.

Bent 10 minučių saulės kasdien.

Mokslininkai nustatė, jog yra ryšys tarp vitamino D ir blogos savijautos. Šio vitamino trūkumas gali įtakoti išsėtinę sklerozę ar prostatos vėžį. Jums reikia vitamino D. 

Išjunkite televizorių

Vietoje televizoriaus pasirinkite kitą įdomią veiklą, tokią kaip skaitymas, rašymas, susitikimas su draugais, galiausiai įstokite į kokį klubą ar draugiją. Arba padarykite kažką netikėto ir spontaniško.

Kurkite.

Net jeigu nelaikote save menininku, yra daug kitų būdų išreikšti savo kūrybiškumą. Gaminkite maistą, šokite savo kambaryje, dainuokite mašinoje, išmokite naujų pokštų. Būkite laimingi, drąsūs ir laisvi, išreikšdami savo kūrybą.

Mėgaukitės gamta.

Atraskite gamtą, kuri supa jus – tai labai paprasta. Stebėkite gamtą, kaip ji keičiasi, auga. Paklauskite savęs, “kaip aš galiu panaudoti gamtos patirtį, jog tapčiau laimingas?”, teks pasukti galvą, bet rezultatas bus geras.

Žinokite paprastą tiesą.

Paklauskite savęs “koks aš esu dabar, būtent šiuo momentu?”. Pvz: Aš vargšas, aš laimingas, aš įsimylėjęs… Atkreipkite dėmesį į paprastus dalykus ir tai suteiks jums begalę džiaugsmo.

Kokie paprasti dalykai suteikia tau džiaugsmo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *