Ar norėtum pagaliau sėkmingai įveikti savo TIKSLUS ir IŠŠŪKIUS? [Laiškai Debesyliečiams]

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Labas, Debesylieti!

Jau nuo tada, kai tu, kartu su kitais Debesyliečiais, parinkai man Debesylos darbų prioritetus… (Pameni? Laimėjo straipsniai ir tai, ką tuoj paminėsiu)… Aš galvoju apie galimybę sukurti Debesylos programą, mokymus, pagalbos sistemą ar ką panašaus.

Iš mano galvos nekrenta viena beprotiškai šauni idėja!

Kas, jeigu… Aš sukurčiau Debesylos programą, kuri padėtų tau pasiekti bet kokį tavo užsibrėžtą tikslą ar išsikeltą iššūkį?

  • Tarkim, norėtum rasti motyvacijos pagaliau susitvarkyti savo spintą ir parduoti nenešiotus drabužius? Motyvacijos gautum.
  • Norėtum nuo šiol kasdien rytais bėgioti? Aš – tavo palaikymo komanda.
  • Norėtum rytais keltis ankščiau ir nemiegoti po 16 val. per parą? Duosiu priežastį tai padaryti.
  • O gal norėtum pasiekti savo svajonių tikslą, tačiau nežinai, nuo ko pradėti? Leisk, aš tau padėsiu sudaryti tinkamą žingsnių grafiką, kurio galėsi tučtuojau laikytis ir pasiekti, ko trokšti.

Bet geriau, leisk, parodysiu tai vienoje schemoje, kurią nupaišiau ant vieno A4 formato lapo. (Tikiuosi mano raštą įskaitysi!).

Štai aš ir pavadinimą sugalvojau (nors tai nėra galutinė versija): Debesylos „Gūsis“. Pagal debesų ir bures pučiančio bei nešančio vėjo temą. 😉

…Bet štai, turiu tavęs paprašyti dviejų dalykų. Aš nenoriu kažką imti daryti, jei tam nėra poreikio. Visgi darbas man kainuos nemažai jėgų, laiko ir pinigų, o švaistyti savęs netrokštu. Vi-siš-kai.

Taigi, todėl prašau tavo asmeninės nuomonės. Prašau padaryk šiuos du paprastus dalykus, kuriems užtruksi vos kelias sekundes.

  1. Spausk šią nuorodą ir atsakyk trumpoje dviejų paspaudimų apklausoje – ar norėtum tokios Debesylos programos? O gal nelabai? Taip pat, kiek to naudą įvertintum pinigais?
  2. Ir tuomet atsakyk į šį laišką – o ką apie visą šitai manai tu asmeniškai? Kaip TAU tai skamba?

Nes dievaži. Aš nuoširdžiai manau, kad šitai būtų velniškai naudingas ir jėgiškas produktas. Aš mielai pats norėčiau turėti rankose tokį produktą ir pasinaudoti jo nauda. Tačiau ar tai domina TAVE?

Ar norėtum Debesylos programos/sistemos, kuri padėtų pasiekti bet kokį užsibrėžtą tikslą ar išsikeltą iššūkį? Kaip tokia idėja skamba TAU? Prašau atsakyk sąžiningai.

Pirmiausiai aš turiu išgirsti, ar tikrai jūs to norite!

Tavo draugas,
Danielius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *