Merginų kabintojo apsirašymas apie save

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Sportuoju kovodamas akių mūšiuose ir išvedinėdamas merginas iš kantrybės, bežiūrėdamas su kiek akių kontakto jos susitaikys. Na, ir be abejo po viso to bebėgiodamas nuo į mane skriejančių lėkščių ir kitų daiktų.

Visada mokausi pačių įvairiausių dalykų, kurie tik šauną į galvą, bet niekada nepravers gyvenime tik išskyrus parašyt tai čia, kad sugundyčiau nieko neįtariančias nekaltas mergeles ir galėčiau jas pagrobti bei parduoti Nigerijos princams.

Nesu koks vis save tobulinantis tobulėjantis beprotis, bet, na, aš išties esu save tobulinantis tobulėjantis beprotis, susitaikyk su tuo.

Mėgstu nuotykius ir mėgstu išbandyti naujus dalykus ar imtis visiškai naujos veiklos visai netikėtai ir jau tą pačią dieną. Savo laiko atidėliojimams ar “geresniam laikui” laukti nešvaistau ir nemėgstu, kai kas bando tai daryti.

Taip pat aš esu emociškai nestabilus beprotis, o mano standartai yra labai žemi, todėl ieškau merginų, kurios turbūt iš tiesų yra vyrai, turi barzdą, sveria dvigubai daugiau negu atrodo toje nuotraukoje, kurios dar net kažkaip neatsiuntė, yra baisiai reikalaujančios dėmesio ir yra vedusios. Patartina du vyrus vienu metu.

Tiesa, gali būti, kad tai buvo sarkazmas.

Jei manai, kad atitiktum mano standartus, manai, kad sugebėtum mane prajuokinti ir būtum man nebloga draugė – parašyk, pažiūrėsime ar tai tiesa. Gyvenu šauniai ir linksmai bei siekiu rasti tą retą merginą, su kuria būtų įmanoma smagiai pabendrauti, bei padaryti abiejų mūsų gyvenimus taip dar šaunesniais, nei jie kada buvo.

Jei perskaitei visą mano aprašymą ir nemanai, kad esi man tinkama – prašau net nerašyk man, aš turiu aukštus standartus ir nesu įpratęs nusileisti. Taipogi prašau nerašyk, jei išties nesi intelektuali mergina, mėgsti žaisti aklus žaidimus, ieškai aukso arba tiesiog per pirmą pasimatymą iš to didelio streso netikėtai priaugi apie 200 kg. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *