Atminties lavinimas su FitBrains aplikacija

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Visi žinome, kam reikalinga atmintis, tačiau ne daugelis supranta, jog neuronai, vaidinantys pagrindinį vaidmenį šiame spektaklyje, visgi atsistato.

Todėl galima teigti, jog sugebėjimas kažką atsiminti geriau negu kiti žmonės yra išugdomas.

Tą daryti galima daugeliu būdų, vienas iš rekomenduojamų yra neurobika – smegenų treniruotės. Visai neseniai atradau būdą, kaip labai paprastai, sėdint autobuse, tualete ar bet kur kitur, lavinti savo atmintį, susitelkimą, logiką, kalbą ir net sugebėjimą įsiminti dalykus tik į juos pažiūrėjus.

Tai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti neveiksminga, tačiau taip nėra. Kiekvieną dieną naudojant šį be proto paprastą būdą tikrai pajausi rezultatą.

FitBrains.

Tai programėlė, sukurta tiek iOS, tiek Android įrenginiams. Taip pat ja galima naudotis ir kompiuteriu. Kiekvieną dieną, skirdami kažkiek laiko, lavinsite savo atmintį vis skirtinguose lygiuose. 

Šiame įtampos ir iššūkių pilname pasaulyje labai sunku nesiblaškyti ir tinkamai susikoncentruoti ties svarbiais dalykais. Nesvarbu, ar ruošiatės egzaminui, skaitote knygą pilnoje žmonių kavinėje, ar tiesiog dirbate šurmulingame ofise, jums reikia sutelkti dėmesį į vieną dalyką.

FitBrains programėlė siūlo kongnityvinio mąstymo lavinimą, kuris pagerins gebėjimą susikoncentruoti.

 

Iš pradžių tinkamiausia būtų išbandyti šį įrankį, tam, kad nebeliktų klaustukų, kas išvystyta stipriau, o kas ne.

Įvykdę visus testus sužinosite, kokioje srityje reikėtų patobulėti (fizinėje, mentalinėje, socialinėje, dvasinėje ar kitoje.) Atlikus testą, kuris užtruks daugiausiai 10 min. Gausite aiškius ir nepagražintus rezultatus.

…Ir tada lieka žaisti!

FitBrains ugdo smegenis pasitelkiant mažus ir smagius žaidimus. Nors didelių mokslinių tyrimų apie jų veiksmingumą nėra, bet atsiliepimai apie FitBrains yra daugiausiai pozityvūs.

Kviečiu išbandyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *