Tingiu galvoti pavadinimą šiam laiškui

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Tai vienas iš laiškų debesyliečiams, kuriame pristatinėjau pasirodysiantį “Tinginio manifestą”. Rašyta vasario mėnesį.

Labas!

Štai – esu aš:

Įsijunk iliustracijų rodymą - jų bus daugiau

Štai – mano knyga „Tinginio Manifestas“ elektroniniu formatu:

Mano skaityklėje spalvoti viršeliai atrodo nespalvoti ;-)

Ir šį pavasarį pasirodys popierinė knygos versija. PAPILDYTA ir spausdinta ant tvirto bei malonaus popieriaus. Joje bus daugiau naujų idėjų, patarimų, atsakymų, kaip Sąmoninga tinginystė padės tau tapti:

  • Produktyvesniu;
  • Laimingesniu;
  • Sveikesniu.

Tikiuosi, kad knyga pastorės bent 30-40%. 🙂

Ir popierinę knygą tu gali gauti nemokamai.

Kadangi knygą rašiau tau, kaip debesyliečiui, manau sąžininga, jei galėtum ją perskaityti pirmiau visų kitų. Knyga parduotuvėse kainuos apie 11 eurų, o aš noriu atsidėkoti: už visus tuos laiškus, komentarus, patarimus, kurių sulaukiau… Ir tai, kad esi kartu.

Tiesa – yra vienas kabliukas.

Kadangi knygą naujinsiu, man reikės idėjų – kuo knyga galėtų būti geresnė? Kuo galėčiau ją papildyti ir į kokius tavo klausimus atsakyti?

Taigi viena sąlyga: Tau ją padovanosiu, jei man asmeniškai parašysi nuoširdų atsiliepimą, ką manai apie dabartinę, elektroninę knygą.

Tavo atsiliepimas nebus niekur viešinamas. Taigi nesijaudink – reklamoms tavo minčių nenaudosiu. Užtat atsiliepimus apie knygą jau dabar renku užrašinėje, kad žinočiau, ką reikėtų pataisyti!

Mano užrašinė, beje, atrodo šitaip. Ten apačioje nupiešta gėlė, debesys ir saulė. Nes, ei, tinginiavau ir pagalvojau, kad reiktų įdomesnio viršelio. 😉

Taip atrodo mano sąsiuvinis užrašams. Su piešta gėle, saule ir dėbėseliais. Hehe!

Štai, trumpa versija:

  1. Daugiau apie „Tinginio Manifestą“ gali sužinoti čia.
  2. Knygą gali įsigyti čia. Jei ją jau turi, dar kartą pirkti nereikia.
  3. Atsiliepimą apie knygą siųsk į šį el. paštą: danielius@debesyla.lt
  4. Atsiliepimus gali siųsti iki vasario 12 dienos. Taigi, turi praktiškai dvi savaites, o perskaityti elektroninę knygą (arba perklausyti įrašą balsu) užtruksi apie valandą.
  5. Mūsų sutarties įrodymas: laiškas, kurį gausi nusipirkus knygą. Jį gausi automatiškai ir jame bus knygos atsisiuntimo nuoroda. Tai taip pat ir mūsų čekis.
  6. Tavo atsiliepimas turi atitikti dvi sąlygas, apie kurias tuojau papasakosiu.

Tavo laiškas turėtų būtų bent 10-ties sakinių ilgio papasakojimas, ką jautei, manei, galvojai prieš skaitant,  skaitymo metu ir perskaičius. Nuoširdžiai. Neturi rašyti gramatiškai teisingai – tavo atsiliepimo niekam nerodysiu. Jei turėsi karčios kritikos – rašyk kritiką, tas irgi gerai. 🙂

Antroji sąlyga: taip pat parašyk bent 2 idėjas, kuo galėčiau pagerinti knygą. Kuo ją papildyti? Kaip ją pataisyti? Galbūt kažko per daug? Galbūt kyla idėjų, ką galėčiau paminėti? Galbūt neatsakiau į klausimus, kurie iškilo prieš skaitymą ar skaitant? Nereikia išsamaus plano, reikėtų tik idėjų!

…Ir viskas!

Taip pat, dar vis galioja sena gera pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad, jei knyga visiškai nepatiks – grąžinsiu 100% sumokėtos sumos. Aišku, popierinės knygos tada jau negausi. 😉

Jei patiks – knyga tavo!

Jei dar parašysi atsiliepimą – gausi ir popierinę, naująją knygą nemokamai!

Net nežinau, ką dar galėčiau padaryti, kad tau būtų maloniau. 😀
Knygą su mūsų sutarties sąlygomis gali įsigyti jau dabar. Atsiliepimų lauksiu iki vasario 12-tos dienos. Vėliau gautų atsiliepimų neįskaitysiu, nes, visgi, turėtume gerbti vienas kito laiką.

Apie „Tinginio Manifesto“ turinį pasakojau čia. Viduje rasi ir dvi knygos ištraukas, jei nori pamatyti, kokiu stiliumi tai rašyta knyga!

Atsiliepimus siųsk į danielius@debesyla.lt.

Šį pavasarį, vos tik knyga išvažiuos iš leidyklos, ją paštu (1-2 eurų siuntimo išlaidas teks apsimokėti tau) atsiųsiu į tavo namus! Kad ir kur bebūtum. Net ir į Antarktidą, jei esi ruonis, tarytum ant knygos viršelio. 😉

 

Įdomu? Sutarta?
Tada tikiuosi jau žinai, ką daryti. Jei dar kažkas neaišku ir nori pasitikslinti – drąsiai rašyk! Tiesiog atrašyk į šį laišką ir tau atsakysiu! 🙂

„Tinginio Manifestas“ yra knyga apie pozityvią tinginystę, tai knyga, skirta specialiai tau.

Tavo draugas,
Danielius

P.S. Jei nori atsisakyti prenumeratos – skatinu tai padaryti. Spausk šį mėlyną tekstą ir laiškų tau nebesiųsiu. Tiesa, apie šią „Tinginio Manifesto“ akciją daugiau nekartosiu, taigi dėl jos nesijaudink. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *