Idėja: Išdrįsk būti kitoks

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Drąsa yra ne baimės neturėjimas, o pasiryžimas jos nepaisyti ir peržengti ribas.

– Robin Sharma

Globalizacija šiame amžiuje beprotiškai stipriai pakeitė žmonių kultūrą. Dabar kaip niekada ankščiau žmonės supanašėja: klausosi tos pačios muzikos, rengiasi rūbais, esančiais “ant bangos”, netgi mąsto labai panašiai.

…Dėl žmonių supanašėjimo atsiranda toks terminas, kaip pilka masė.

Iš jos ištrūkti yra labai sunku, reikia keisti ne tik savo stilių, požiūrį į gyvenimą, bet ir patį mąstymą

Būkite pats sau stilistas.

Iš aprangos galima labai daug ką pasakyti apie žmogų. Pabandykite tuo pasinaudoti ir savo išvaizda praneškite, jog esate kitoks, pabandykite atrasti savo išskirtinį stilių.

Rinkitės spalvas, kurios geriausiai apibūdintų jūsų būdo bruožus.

  • Eksperimentuokite su akiniais. Prieš pirkdami akinius visuomet apeikite kiek įmanoma daugiau optikos salonų. Rinkitės rėmelius, kurie būtų kuo labiau išskirtiniai, tačiau labai svarbu, jog jie tiktų jums prie veido. Tie, kurie nemėgsta akinių, gali puikiai juos pakeisti į lęšius.
  • Išbandykite naujus rūbus. Parduotuvėje žvalgykitės į drabužius, kurie ankščiau netraukė jūsų. Galbūt niekuomet neturėjote poros Oxford batų? O gal mokyklos uniformos jums įvarė baimė švarkeliams? Prieš kelis metus jums netikęs sijonas dabar galėtu atrodyti puikiai, tiesiog reikia jį išbandyti.

Darykite tai, kas jums patinka.

Turite susidoroti su požiūriu, jog jums patinkanti veikla jau nebetinkama jūsų amžiui. Niekuomet nėra per vėlu, svarbu, jog tai teiktų malonumą. Jeigu visi domisi futbolu, tai nereiškia, kad ir jums jis turi patikti. Atraskite savo mėgiamo sporto bendruomenę ar klubą ir dalyvaukite toje veikloje.

Prisiminkite senienas.

Kol visi žiūri krepšinio varžybas, o jūs tiesiog nekenčiate jų, galite atsidaryti sendaikčių dėžę, išsitraukti yo-yo ir labai smagiai praleisti vakarą žaidžiant.

Kitoks muzikos stilius.

Atraskite muzikos stilių, kuris būtų kitoks ir jums patiktų. Kol visi klausosi hip-hop’o ar pop’so, susiraskite seną jazz’o ar punk’o plokštelę ir mėgaukitės ja.

Būkite atsparūs.

Nekreipkite dėmesio į žmones, kurie kritikuoja jūsų stilių. Dažniausiai jie bijo pasikeisti, nors ir visai norėtų. Tačiau jeigu kritikuoja jūsų elgesį, pravartu pasikalbėti su tuo žmogumi ir išsiaiškinti, kas jam nepatinka. Kartais patys galite nesuprasti, jog įžeidžiate žmogų ir tą darote nuolatos.

Mąstykite apie save.

Skaitykite knygas, žiūrėkite filmus, tobulėkite. Kiekviena knyga gali šiek tiek jus pakeisti,  perskaitę gerą knyga galite perimti pagrindinio veikėjo asmenybės bruožus ar kalbėjimo stilių. Filmo herojai gali daryti įtaką jūsų stiliui.

Gerbkite kitus žmones.

Labai svarbu pasikeitus nepradėti niekinti žmogaus, kuris nori gyventi paprastai ir taip, kaip visi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *