Įprotis, keičiantis istoriją: Susitelkimas.

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Dienos tikslas: 1411 žodžiai. Parašyta: 209.

Paimk į rankas knygą, kurią seniai norėjai perskaityti, ir perskaityk 10 puslapių. Tikėtina, kad net neįpusėsi knygos įžangos. Tęsk tai 30 dienų ir tikėtina, kad ties 300-tuoju puslapiu būsi netoli knygos pabaigos.

Išmok vieno patiekalo receptą ir galėsi paįvairinti savo bomžpakių gyvenimą vienu patiekalu. Tęsk tai 30 dienų ir tu mokėsi paruošti jau 30 patiekalų.

Nudažyk vieną namų sieną naujais dažais. Po 30-ties dienų, tikėtina, kad pritrūksi neperdažytų sienų namuose.

~Pastebi panašumą?

Kokybiškas susitelkimas į užduotį – kelias į didelius pasiekimus.

O jei jau skaitei „Tinginio manifestą“, tai turėtum žinoti, kad pradėti, numesti ir vėl grįžinėti prie darbų kas kelis netikėtus savaitgalius nėra nei protinga, nei produktyvu.

Tikras tinginys geriau susitelks į darbą ir išskaidys jį per kelias dienas, galbūt net visą mėnesį, vien tam, kad nuovargis netrukdytų darbo atlikti kokybiškai.

~ Tu irgi gali tapti tinginiu.
~ Susitelk į savo darbą.

Šiame mažame įrankyje, kurį galėsi atsispausdinti spausdintuvu, įrašysi savo mėnesio misiją ir dienos žingsnį. O kasdien užbraukiant langiukus, vaizduojančius dienas, matysi, kad tavo darbas veltui nenueina.

30 dienu issukis

Po 30-ties dienų turėsi lobį, kurį sukūrei savu dėmesiu. Naują įprotį, naujus įgūdžius, atliktą seniai svajotą darbą ar kitą tavo kasdienybės pasiekimą.

Sausk šią nuorodą ir kaipmat gausi plakatą .pdf, .docx bei .png formatais. Tavo spausdinimo arba pildymo kompiuteryje patogumui.

(Tai nėra straipsnių prenumerata ir jokių reklamų negausi.)

 

Susitelkęs,
Debesyla

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *