Mano prisistatymas forume

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Dienos tikslas: 1411 žodžiai. Parašyta: 311.

Sveiki, aš esu Danielius ir esu priklausomas nuo… Pala, kur aš? Kas čia vyksta?

Ak taip, aš [paslėpta] forumuose. Lietuviškame [paslėpta] žmonių bastione. Jau kuris laikas čia lankausi.

Esu aš Danielius, gimęs ir gyvenęs Kaune, visada mėgęs filmą Amélie, migdolinius sausainius, ir lengvą, ritmingą muziką. Visą gyvenimą turėjau du hobius: trešnės, augančios kieme, viršutinių šakų stebėjimą – jų žydėjimą pavasariais, žaliavimą vasarą ir miegą žiemą… Ir hobį svajoti. Esu svajotojas iš prigimties. MBTI tipo INTJ, taigi kai kurie vadina mane planuotoju.

Bet štai mano istorija… *Suskamba arfos garsai ir keliaujame į praeitį*

Kai buvau mažas mane vadindavo knygų žiurke. Bet manęs tai nežeidė ir tuo aš didžiavausi. Po knygą per savaitę ar per dvi dienas – man buvo įprasta. Po keturių metų, jau vidurinėje mokykloje, aš tapau tuo-nekalbiu-vaikinu-klasės-gale. Žaisdavau video žaidimus, turėjau du draugus ir buvau laimingas.

*Prasukam atsiminimus dar 6 metus į priekį*

Stereotipiška – įsimylėjau. Tai buvo viena iš mano artimų draugių. Nenuostabu, kad tuomet patekau į prakeiktąją-draugų-zoną. Išsikrapštyti iš jos neišsikrapščiau, nors ir maniau, kad tai įmanoma.

Dabar pagalvojus – gerai, kad maniau, jog tai įmanoma. Būtent tai paskatino mane mokytis bendrauti su merginomis. Neurolingvistinis programavimas, iššūkiai, motyvacija – visa tai buvo nauja, ir visu tuo aš nenustodamas domėjausi.

*Vėl du metai į priekį, užrašas “Po dviejų metų vis dar Kaune…” nublanksta.*

Esu tinklaraščio Debesyla.lt autorius. Baigiau statybos inžinerijos studijas Kauno technologijos universitete. Studijomis nebuvau patenkintas, bet jas pabaigiau – guodžiu save, kad taip pasieksiu pirmą apčiuopiamą dalyką. Gyvenu gerai, tobulėjimu vis dar domiuosi. Savo tinklaraštyje apie tai ir rašau – tikslų siekimą, produktyvumą, motyvacijos paieškas. Tai dabar mano hobis, mano gyvenimas, mano gyvenimo būdas.

Ir štai aš čia. Danielius, toks, koksai esu. Man bus malonu su jumis susipažinti. 😉

 

P.S. Ačiū [paslėpta], už paskatinimą prisistatyti forume.

Taip pat, jei norite perskaityti daugiau įdomybių apie mane (ir sužinoti, kodėl geriausia nieko nenutylėti pristatant save), tai galite padaryti čia: “33 Dalykai, kurių tu nežinojai apie mane arba kaip atrasti tikrąjį save“. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *