Apie tai, kas svarbu bendraujant su žmonėmis

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Dienos tikslas: 1590 žodžiai. Parašyta: 385.

Tai jei ne foto, tai kame didžiausia esmė?

Na, priklauso, ko nori.

Žinai, juokinga, bet senelių posakis “kaip šauksi, taip ir atsilieps” čia labai tinka, kad ir koks tas posakis debiliškas bebūtų.

Jei tu nori susirasti, tarkim, merginą internetu, tai tau reikia dviejų dalykų:

  1. Nebūk toks, kaip visi (t.y. peržvelk bent 50 vaikinų anketų Draugas.lt, spėsi pastebėti panašumus, aš pats nepasikuklinau ir 100 pradžioj peržiūrėt). Plačiau apie šitą, kaip nebūti tokiam, kaip visi, galėsiu papasakoti vėliau, jei panorėsi.
  2. Bei antrojo dalyko – susirask veikiančią strategiją ir ją toliau sėkmingai naudoti. Pvz., vieni ieško kokios nimfomanės – tai aiškiai ir išsako sėkmingai laiškuose bei aprašyme – tą ir randa anksčiau ar vėliau, kiti ieško beprotiškos merginos, su kuria galėtų eit sniego karus prieš babulkas rengt – būtent tą ir testuoja bei to ieško. Ko tu ieškai, aš tau negaliu pasakyti, tai jau tavo valia tai suprasti ir tą supratimą panaudoti.

Vienaip ar kitaip, manau ir pasitelkęs savo “logiką” (įžeist dėl skliaustelių netrokštu) suprasi, kad vien su fotografija nieko nenuveiksi. Žiūrėk tu į visą bendravimą, kaip į žaidimą šachmatais – jei tu nejudėsi – tu nieko negausi. Jei pašnekovas nejudės – jis irgi nieko negaus.

Bendravime visgi yra svarbiausia bendravimas. Jei nenori bendrauti – na ir velniop, kodėl TU nori to? Tavo pasirinkimas yra arba nusižeminti ir tapt tokiu, kokio nori kiti, ko pabaigoje tikrai nesijausi savas ir laimingas, arba mest tą, ko nereikia, kad ir beširdiškai, bei surasti to, ko ieškojai po dar daugelio bandymų.

Kaip pvz. – jei po 4-ių minučių linksmo (a.k.a matosi, kad ir jai, ir man patinka pokalbis) man paprašius numerio ji jo neduoda… Na, argi tai mano problema? Argi aš visų pirma galiu pasakinėti kitam, ką ir kaip daryti, ir ar, galų gale, man verta bandyti jį gauti?

Dažniausiai bandyti neverta, ko aš ir nedarau. Sakau “dėkui už pokalbį, buvo smagu bendrauti, bet jau turiu eiti” ir einu užsiimti kita veikla.

Čia kaip ir versle – GALIMYBĖS tau NERŪPI, svarbiau tai, kas VYKSTA.

Ne šiaip “o gal galėtų būti”, o YRA. Jei nerodo susidomėjimo tai nėra tai dėl to, kad žmogutis susidomėjęs ir dabar bando vaidinti kietą (o jei yra taip, tau geriau neprasidėti su juo), o yra dėl to, kad tiesiog nerodo susidomėjimo.

Susitaikyt su realybe čia visgi tenka, suprast, ko nori, suprast, kokias klaidas darai, susiprasti ir išmokti, kaip apsukti situaciją aplinkui.

Velniop galimybes, galimybės, visgi, tik kvailių viltis, tik viltis, nieko daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *