„Tai kas ta meilė, apie kurią visi šneka?“

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Dienos tikslas: 1605 žodžiai. Parašyta: 248.

Taigi, kol kas išvada tokia – išvados nėra. Puikumėlis tiesiog. Reiškia reikia skaldyti “meilės” terminą į aiškesnes dalis ir jas aiškinti. Pagrinde, kaip matau, turime:

  • Seksą – narkotinis poveikis, kuris moteris veikia apie 20-30 dienų, o vyrus 2-3 dienas. Skirtas giminės pratęsimui ir elementariam dauginimuisi. Gali būti naudojamas kaip meilės išraiškos būdas, tiesa, dažniausiai niekada nebuvo ir nėra taip naudojamas, apart to, ką didžiosios religijos šneka (a.k.a no sex till marriage, etc).
  • Emocinį prisirišimą arba “sukibimą” – dviejų ar daugiau žmonių “susirišimą” dėka tinkamų charakterių, kūno sudėjimų ir kitų sudedamųjų žmogaus dalių. Būtina dalis sėkmingam rūšies dauginimuisi. Tiesa, čia jau nebe pats apvaisinimas įeina, o jau pačio vaiko auginimas, kitaip tariant, tai kas laiko šeimas, poras, porininkus, grupeles ar draugus kartu.
  • Ir emocinį susiklijavimą (nesumaišyti su antru punktu) – priežastis, kodėl prastos poros neišsiskiria, nors ir turėtų, kodėl draugai draugauja ilgai ir ilgai, kodėl sėkmingos poros išlieka sėkmingomis. Panašus į antrą variantą, bet čia jau susikabinimas patirtimis, galima sakyti nuotykiais. Vėlgi būtina sėkmingos poros dalis.

Taigi, galime pastebėti, kad visos pagrindinės “meilės” dalys sueina iki susiporavimo (ir du iš tų taikomi grupėms). Galime sekti išvadą, kad kaip jau daugelis čia yra minėję “meilė” yra genų veiklos šalutinis efektas, arba paprasčiau tariant, stumiantis instrumentas suporuoti tinkamiems žmonėms sėkmingam bendradarbiavimui pratęsiant savo rūšies giminę.

Kas, tiesa, gan panaikina tą visą meilės išaukštinimą, kurį kišo, kiša ir kiš per įvairiausias menines priemones (žr. Iliadą, Odisėją, Romeo ir Džiuletą, įvairius filmus, knygas ir dainas). O gaila – atsakymas gaunasi be to labai “kietas” ir nemalonus. Ne saldainiukas, o tiesiog realybė. Velniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *