Klausimai ir atsakymai apie "Tinginio Manifestą"

Straipsnio autorius: Danielius Goriunovas / Debesyla

Danielius Goriunovas / Debesyla

Dalinuosi ką patyręs, nes kažkas paprašė.

Dienos tikslas: 376 žodžiai. Parašyta: 530.

Labas! Kaip einasi? Ar jau atradai Tinginio Manifestą?

Jei visgi šios naujausios Debesylos knygos dar neskaitei, leisk, atsakysiu į galimus tavo klausimus. Tikiuosi taip išsklaidysiu tavo nerimą ir paskatinsiu įsigyti šį mano kūrinį.

(Taip, jis kainuoja. Bet nesijaudink – kaina simbolinė, nėra brangu.)

A) Ką aš gausiu iš šios knygos?

Knygoje pasakoju apie:

 1. Tinginystės naudą mūsų sveikatai, produktyvumui ir gebėjimui džiaugtis gyvenimu. (Ir jei nesijauti gerai tinginiaujant – tai nuraminimas tau.)
 2. Gyvenimo praktiką, padedančią atsirinkti tai, kas svarbiausia: Minimalizmą. (Mažiau YRA geriau.)
 3. Praktinius pratimus, kurie tau padės atsirinkti, kas svarbiausia savo darbe, namuose, santykiuose ar hobiuose. (Visa tai išbandžiau asmeniškai.)
 4. Moderniausias technikas, padėsiančias automatizuoti likusius tavo darbus, kad gautum daugiau laiko tinginystei. (Dėl šių automatizavimų kasdien sutaupau po 1-2 darbo valandas. Jas išnaudoju pramogoms!)

Ir visa tai nuo įžangos iki pabaigos paremta moksliniais tyrimais bei mano asmenine patirtimi – įprastu Debesylos stiliumi. Humoras įskaičiuotas į šį mišinį, taigi tau šią 144 puslapių knygą skaityti bus dar ir smagu.

Stengiausi Manifestą rašyti ne kaip mokslinį vadovėlį su tūkstančiais techninių žodžių, o kaip nuoširdų pokalbį su tavimi. Akis į akį.;)

Ir jei knyga tau padės taip, kaip padėjo kitiems skaitytojams, tu:

 • Gerai pailsėsi.
 • Daugiau nebesijaudinsi dėl savo tingumo.
 • Suvoksi, kad svarbu išnaudoti tinginystę, o ne bėgti nuo jos.
 • Išbandysi naujas produktuvumo technikas.
 • Ir naudosiesi naujomis žiniomis dar ilgus metus!

Valio! 🙂

Atsiliepimas apie knyga

B) O kokiu formatu galėsiu ją perskaityti? Ir ar gausiu kažkokių slaptų priedų?

Knygą galėsi skaityti sau patogiausiu būdu: elektroninėje skaityklėje, telefone, kompiuteryje, interneto naršyklės lange… Arba klausyti garso įrašo savo ausinėse ar automobilyje kelionės metu.

Knygą gausi .pdf, .epub, .mobi ir garso įrašo .mp3 formatais! Taigi, jei skaitai Debesylą arba šį laišką – galėsi perskaityti šią knygą.

(Ir tai neprailgs.)

PAPILDOMAI gausi:

 1. Interviu su trimis Lietuvos minimalistais, kurie pasirinko Tinginio kelią ir tuo džiaugiasi tiek namie, tiek ir darbe.
 2. Du A4 formato plakatus su pagrindinėmis Tinginio Manifesto idėjomis, kuriuos galėsi pasikabinti savo namuose arba darbe.
 3. Nemokamus knygos atnaujinimus, tol kol aš būsiu gyvas. Manifestą jau esu du kartus papildęs aukščiau minėtais priedais. O šių priedų bus ir daugiau. Artimiausią papildymą ruošiu jau po kelių savaičių.

Knygos garso įrašą, beje, įgarsinau savo balsu profesionalioje garso įrašų studijoje. Knygos įžangą gali paklausyti čia!

D) …Kas, jei ši knyga man nepatiks???

Tuomet visus pinigus grąžinsiu. Nes mano tikslas yra duoti tau naudingų žinių, o ne surinkus milijoną eurų pabėgti į šiltus kraštus. 🙂

Paprasčiausiai per 10 dienų parašyk man į danielius@debesyla.lt. Banko mokesčius sumokėsiu pats iš savo kišenės ir tu neprarasi nė cento.

Kol kas iš 483 knygos pirkėjų per paskutinius 7 mėnesius dar neteko kažkam grąžinti pinigų. Taigi visai neblogai. 🙂

Atsiliepimas apie manifesta

E) Ar galiu tavęs dar kai ko paklausti?

Be abejo!

Klausk manęs bet kokio klausimo (gali parašyti tiesiai į danielius@debesyla.lt) ir tau atsakysiu. Esu tam, kad atsakyčiau. O ir esu įsitikinęs, kad tau ši knyga patiks bei padės.

Ir dar šis tas – gavau atsiliepimą iš tinklaraščio Raumeningas Protas autoriaus Simo Balčiūno: Tai kaip lietuviška Tim Ferriss „4 darbo valandų savaitė“ , bet su daugiau tinginystės ir humoro.

Taigi:

(Arba jei mygtukas neveikia, spausk čia.)

Šiandien ši pirmoji Debesylos knyga kainuoja juokingus 7 su puse euro. Jei paskutiniu metu buvai mieste – turėtum prisimint, kad vieni pietūs dažniausiai kainuoja daugiau.

…O knyga išliks ilgesnį laiką nei tas kelias valandas iki vakarienės. 😉

Besišypsantis,
Tavo Danielius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *