profile-pic

Debesyla visuomet randa būdų, kaip nustebinti: neretai imasi provokuojančių temų ir klausimų, o kartais ir širdį atveria, todėl abejingų jam nelieka.

Valtininkas Tinklaraščio Valtininkas.lt autorius

Mano iššūkiai bei eksperimentai

Debesyliečių pasakojimai

profile-pic

Puikus blog'as, labai smagiai skaitosi, gražus dizainas. Komanda puikiai pasidarbavo. Tikiuosi ir toliau džiuginsit savo turiniu.

Paulius Alionis Kirpėjas

Minimalizmas, padedantis man gyventi

profile-pic

Aš žaviuosi žmonėmis, kurie suranda širdžiai mėgstamą veiklą. Džiaugiuosi, kad esi jaunas žmogus ir tai - labai svarbu, nes aš pati auginu 8 metų sūnų ir tikiuosi, kad šiame informacijos bei technologijų pasaulyje mano vaikas turės iš ko rinktis, kai paaugs ir aš nebegalėsiu jo kontroliuoti.

Tikiuosi, kad bus tokių puslapių ir žurnalų kaip šis, o ne vien negatyvas ir vartotojiškas absurdas. Paaugliams sunku iš viso srauto išsirinkti informaciją. O dar berniukai - juk taip svarbu neišsiskirti ir būti grupėje. Tikiuosi, kad rasite savo pasekėjų ratą. Jaunatviškas entuziazmas yra daug, mes, vyresni, dažnai jo pritrūkstame, o tuomet sunkoka keisti savo gyvenimą.

Zita Pupytė

Psichologija, technikos, apžvalgos ir...

...Nori dar?

Kviečiu tave.

Įvesk savo el. paštą žemiau ir prisijunk prie kitų debesyliečių, gaunančių naujausius straipsnius, dovanas bei naujienas vos tik joms pasirodžius.

profile-pic

Labiausiai Debesyla patinka todėl, kad čia visa informacija yra teigiama. Ir, kai man pristinga jėgų siekiant savo tikslų, aš atsiverčiu šį puslapį, perskaitau keletą straipsnių ir visos abejonės, kurios buvo aplankiusios mane prieš tai, išsiskirsto. :) Dėkoju nuostabiai Debesylos komandai, kuri dalina žmonėms džiaugsmą ir laimę. :)

Rūta D. Dokumentų tvarkytoja
profile-pic

Pasaulyje plinta nuostabi mada - sveika gyvensena, pozityvus mąstymas, rytų filosofija, gyvenimo mokytojų paieška ir t.t. Kartais atrodo, kad daugumai žmonių, kurie teigia gyvenantys tokiais ieškojimais, tai tikrai yra tik mados reikalas. Atrodo melas, bet kai įsigilini, tai supranti, jog tai puiku. Na, tegul tai tik dėl mados, bet, nori nenori, visiems prisilietusiems prie tikrų dalykų, jie palieka tik gera. Debesyla - vienas iš tų šaltinių, kuriame randame šios, „XXI amžiaus mados“ pamokas pateiktas savitai ir įdomiai, visada paliekančias erdvės ir savam supratimui.

Vaida Teatro darbuotoja
profile-pic

Rašydama atsiliepimą prisiminiau, kokia gera buvo knyga ir kilo klausimas: O kada planuojama šios knygos popierinė versija?

Atsiliepimas:

Skaitydama „Tinginio manifestą“ suvokiau, kad ši knyga yra skirta kaip tik man! Žinoma, ji būtų pravertusi labiau, kai prieš du metus verčiausi per galvą mėgindama atlikti daugiau darbų per parą, nei joje yra laiko. Visgi, šiandien ją skaitydama nesipriešinu toms idėjoms, nes iš savo patirties žinau, kad darbas iki nukritimo niekur nenuves. Sužinojimas apie Karoshi (jei nežinai, kas tai yra, matyt, teks perskaityti knygą) tai patvirtino. Beeet... ką tada daryti? Negi nedirbti?

Danielius savo knygoje į veiklą žiūri sveikai. Sakyčiau vienas iš tų retų atvejų, kai asmeninio tobulėjimo knyga išties Tau padeda, o ne apdumia akis ir ragina siekti nepasiekiamo, nusivilti savimi ir, galiausiai, nieko nebedaryti. Perskaičiusi pirmus skyrius tiesiog nesustodama draugėms pasakojau įdomius faktus, kuriuos sužinojau, o vėliau ėmiausi veiksmo. Buvau tiek sužavėta minimalizmo idėjos, kad nė nesusimąsčiusi ėmiausi 100 daiktų iššūkio! Dabar kambaryje vietos daugiau, o ir galva atrodo švaresnė nuo nereikalingų dalykų. Sakyčiau, kad tai yra viena vertingiausių knygų, kurias perskaičiau pastaruoju metu. Ją nėra sunku pritaikyti savo kasdienybėje, o pritaikius gyvenimas atrodo tiesiog paprastesnis!

P.S. Tiesą sakant pradėti skaityti šią knygą truputį... tingėjau. Pasakiau sau: „Na, gerai. Bent įvadą paskaitysiu“. Ir žinot, ką? Mane taip įtraukė šios knygos parašymo stilius ir idėja, kad negalėjau atsitraukti!

P.P.S. Vis dar turiu didelę pagundą pasidalinti ar papasakoti apie šią knygą visiems, kuriuos pažįstu.

Dar ką tiesiog Tau norėjau pasakyti, tai klausiau ir audio versiją. Mane labai maloniai nustebino tai, kaip moki valdyti savo balsą! Nežinau ar tai buvo užslėpta, ar tiek išsitobulinai, bet labai smagiai susiklausė! Super super super! :))

Viktorija Grumblytė Mokytoja, koučerė
profile-pic

Comon, Danieliau, bandai pateisinti tinginius?! O pats varai iš peties – va, ir knyga nė trisdešimties nesulaukus, ir tinklaraštis kiečiausias, o kur dar romano rašymas (atleisk, išdaviau). Tinginiauji, tipo?! Na taip, esi atsipūtęs, kiek tave pažįstu ir net pavydas ima! Tikrai verta tokios tinginystės pasimokyti.

Snieguolė Kerpienė mados verslo ekspertė
profile-pic

Labas, Danieliau, senokai jus skaitau. :) Man labai patinka jūsų rašymo stilius! Savo kūryboje jūs betarpiškas, įdomus, kartu paprastas, bet nepaviršutiniškas. Baltai pavydžiu, ;) o kartu ir džiaugiuosi, kad yra tokie ypatingi žmonės, kad kuria, kad dalinasi. Visokeriopos jums sėkmes!

Linga Švanienė Psichologė
profile-pic

Motyvacinis žurnalas, nes šio tinklapio nepavadinčiau tinklaraščiu, nepaisant to, kad naudojama ta pati programinė įranga.

Žinau, kad moderniame pasaulyje yra daug tokių problemų, kurių pats negali išspręsti - vienos bėdos yra finansinės, o kitos yra dvasinės, tačiau dažniausia būna taip, kad jei šlubuoja finansai, tai šlubuoja ir dvasia arba atvirkščiai. Danielius Goriunovas, Debesyla.lt autorius, sukūrė šį tinklapį žmonėms, kurie yra paklydę gyvenimo vingiuose.

Pats šiuo metu nesu motyvacinių straipsnių skaitytojas, bet esu seniau skaitęs panašių, tik angliškų, tad mane džiugina, jog pagaliau ir mes turime kažkokią lietuvišką alternatyvą, kuria galime visi draugiškai pasidžiaugti, nes šiame pasaulyje stinga nuoširdžių žmonių, kurie nori padėti kitiems viskuo, kuo tik gali ir pajėgia.

Aš pats, asmeniškai, noriu atgaivinti lietuvišką blogosferą, nes ji yra mirusi arba komercializuota, tai mane pamalonintų, jei autorius sukurtų asmeninį blogą apie save bei savo gyvenimą ir tai, ką jis pats galvoja - nes šis tinklapis, na, jis komercinis - nors nežinau autoriaus galutinio tikslo. Danieliau, sėkmės rašant!

Vygintas Varnas Rašytojas ir kritikas
profile-pic

Dar neseniai lankausi Debesyloje, bet spėjau ją pamilti. Tik dabar supratau, kaip svarbu išsikelti tikslą, o tada pastebi, kad netikėtai jį ir pasieki. Tik Debesyloje supratau, jog svajonės nėra tikslai, kad svajoti galima ir visą gyvenimą, o jei nori ką nors pasiekti, tai turi išsikelti tikslą. Debesyla labai padeda ir su motyvacija. Tiesiog laaabai įdomu lankytis Debesyloje.

Regina
profile-pic

Šviesuliai, spalvos ir gaivus oro gūsis. Čia radau. Širdžiai gera skaityti tokį gėrį - jaučiuosi radusi užslėptą, nežymią knygą milžiniškoje bibliotekoje. Norisi kuo daugiau žmonių parodyti, kur lengviau kvėpuoti internete. :) Nesustok rašęs.

Emilė Tinklaraštininkė
profile-pic

Ačiū už knygelę. Anksčiau nejausdavau jokių stabdžių, kai reikėdavo pademonstruoti kūrybinius sugebėjimus. Tačiau su metais matyt ir tos praktikos likdavo mažiau, ir mano galvelė nebe taip gerai imasi tokio darbo. Tiesą sakant dabar tik permečiau akimis viską, bet dar perskaitysiu viską nuo pradžios iki galo. Labai įdomus ir tinklaraštis, manau padės man atrasti save patį. Ačiū.

Lukas Tabulevičius
profile-pic

Kodėl „Debesyla“? Man taip norisi su kuo nors paplepėti ir būti suprastai, bet neišjuoktai, rasti atgaivos ir palaikymo bei pastiprinti pačią save.

Violeta
profile-pic

Ačiū už knygelę apie kūrybos variklio sustojimą. Tave skaitinėju jau senokai ir man labai patinka tai, kaip tu rašai ir ką rašai. Ateityje norėčiau paskaitinėti ir tavo "Tinginio manifestą", tikiuos atsiras proga įsigyti. Patinka tavo iššūkiai, jie tikrai įdomūs ir kartu motyvuojantys. Įdomiai "konstruoji" savo tinklaraštį, jame atrandu įdomių įdėju, kurias galėčiau pritaikyti sau. Ačiū, kad esi!

Tomas Žarėnų „Minijos“ pagrindinės mokyklos vadovas
profile-pic

Sveiki visi, šis puslapis vertas 100 procentų visų skaitytojų dėmesio. Tai, kas parašyta, po visais šiais žodžiais slepiasi kažkas nepaprasto, tai nesumeluota, nesuvaidinta, tai sklinda iš pačios širdies gelmių. Nuostabu. Ačiū, ačiū tau, Danieliau!

Rima Kazlauskaitė Mandalų dailininkė
profile-pic

Puikus blog'as, labai smagiai skaitosi, gražus dizainas. Komanda puikiai pasidarbavo. Tikiuosi ir toliau džiuginsit savo turiniu.

Paulius Alionis Kirpėjas
profile-pic

Danieliau, esu nustebinta Jūsų apsiskaitymu, supratimu apie daugelį gyvenimo tiesų, kurias mes vieni randame, kiti - ne, vieni jas vienaip suprantame, kiti - kitaip.

Jei dauguma jaunimo tiek skaitytų, tiek domėtųsi, oi kaip pasaulis keistųsi.

Mes vieni su kitais susiję, vieni iš kitų mokomės, patys įtakojam ir formuojamės, kaip asmenybės, jei tik gyvenime mokomės, mokomės visą laiką. Jei pripažįstame, kad dar nieko nežinom, nemokam, bet dėlto ir stengiamės, kad vis į priekį - savęs link - tai jau gerai.

Ačiū už pasiūlymą gauti Jūsų straipsnius į el.paštą, bet džiugu, kad ir facebook'e tai galiu rasti. Su pagarba, Aušra. Sėkmės!

Aušra Bikienė Vidurinės mokyklos mokytoja
profile-pic

Manau, kad „Debesyla“ yra šaunus tinklaraštis, kuriame galima rasti įvairių temų apie gyvenimą ir jo gerinimą.

Urtė Moksleivė
profile-pic

Debesylą jau buvau radusi per nuorodą draugės svetainėje. Kad patiko, tai ne tas žodis – tiesiog sužavėjo! Perskaityti visko neperskaičiau, neturiu įpročio daug skaityti, tiesiog akis užkliūna už tų dalykų, kurių man reikia.

Pagal fizinį amžių tikčiau į mamas, tačiau sielos metai kitaip skaičiuojami. Tai, kas sklinda iš šios svetainės, maitina ir stiprina tą mano dalį, kurią jaučiu savyje, kuri ieško, kaip išeiti į paviršių, tačiau dar gležna ir neišsiskleidusi visa jėga. O Debesyloje visko tiek daug! Ačiū, kad esate.

Eugenija L. Mokytoja ir rašytoja
profile-pic

Šaunuolis, Debesyla! Giliai kasi - toli eisi (turiu omenyje būtent tau svarbią sferą). Toliau taip laikyk. ;-)

Mig
profile-pic

Man labai patinka Debesyla. Joje daug ko sužinojau, todėl galiu savo pasaulį daryti tobulesnį. Manau, kad kiekvienas žmogus mažiausiai 10 kartų per metus turėtų paskaityti straipsnius Debesyloje.

Debesylą atradau visai netikėtai. Lankiausi viename puslapyje ir ten buvo skyrelis „Patarimai, kaip pradėti rašyti“. Taip ją radau. Nuostabus pasaulis (rimtai, čia pasaulis, o ne puslapis), sužinojau daug tiesų ir, po galais, nuostabiai praleidau laiką. Taigi žinok, naujoke, jei tau vienas straipsnis nepatiko, skaityk kitus, o tada ir spręsk.

Nerilė Moksleivė
profile-pic

Radau Debesylą atsitiktinai, skaitydama Monaco straipsnius. Labai patiko. Būtinai rekomenduosiu savo draugams ir pažįstamiems.

Birutė R. Slaugytoja
profile-pic

Apie Debesylą galiu pasakyti tik tiek, kad tai yra puikus puslapis tiems, kurie neranda savyje motyvacijos, kuriems reikia spyrio į užpakalį, kad pradėtų žengti mažą žingsnį didelių pasiekimų link, nes pirmas žingsnis visada yra sunkiausias.

Akvile Morkunaite
profile-pic

„Moksliškai patikrinta“ - tai klaidinantis teiginys. Juk dažnai neturite verifikacijos - tyrimų ataskaitų, įrodymų. Bet įdomu. Lankausi pirmą kartą. Linkiu sėkmės kelio - sau ir jums. :)

Rasa Chemikė
profile-pic

Jūsų tinklapy radau labai daug įdomių straipsnių. Jūs - šaunus žmogus, pasaulį darote gražesniu. Jūsų mintys išties naudingos, puikios ir kupinos gerumo.

Inga Kovalskienė Kauno Šančių sporto ir sveikatingumo ctr. vadovė
profile-pic

JOKIOS politikos. JOKIŲ kalbų apie tai, kad KIEKVIENAS privalo būti verslus. JOKIŲ kalbų apie pinigus ir kaip jų turėti daugiau. Šviežia, lengva, šviesu, protinga, laisva! Visa tai - DEBESYLA.

Danas Ciurichas Rašymas. Fotografija. Architektūra. Užsienio kalbos. Pasaulio istorija. Domėjimasis tapybos darbais.
profile-pic

Debesyla... Kaip atsirado mano gyvenime? Vieną dieną nardžiau internete ir ieškojau kažkokių pozityvių ar įdomių minčių. Tiesą pasakius, nepamenu, ar kažkas pasidalino Debesylos straipsniu „facebook'e“ ar pati netikėtai radau... Patiko tai, kaip išdėstytos mintys ir patarimai, man patiko ir prilipo. :) Iki šiol draugaujam, todėl visiem rekomenduoju.

Inga B. Šiuo metu namų šeimininkė
profile-pic

Kol kas mažai žinau apie Debesylą, bet jau rekomendavau kelioms savo pažįstamoms vien dėl to, kad viską išbandai savo kailiu.

Vaidas V. Valstybinės įmonės specialistas
profile-pic

Malonu sutikti tave čia. Kuo puikiausiai įsivaizduoju, manau, esi didis žmogus savo viduje, pasitikėjimo savimi tau užtenka tiek, kad net gali juo dalintis su visais. Šaunuolis, ačiū tau už gerus straipsnius.

Brokolis Skanusis Lūšies IV dalyvė
profile-pic

Čia kaip juodoji skylė - ateini ir negali išeiti, nes straipsniai užburia. Ir laiko nepraleidi veltui - kiekvienas straipsnis motyvuoja, pamoko. Labai smagu matyti, jog tokie žmonės dalinasi mintimis su kitais ir skleidžia pozityvą. Tiesiog, linkiu sėkmės ir dar daug daug metų dalintis tokiais įkvepiančiais straipsniais! :)

Karolina Moksleivė
profile-pic

Džiaugiuosi atradęs šį tinklapį. Labai įdomūs straipsniai, įkvepiančios mintys, idėjos ir iššūkiai. Būtinai ką nors pritaikysiu. Tiesą sakant, jau žinau ką. Sėkmės kūryboje!

Tadas
profile-pic

Nedažnai turiu laiko paskaitymui ar net nieko neveikimui, tačiau jo atrasdama būtinai patikrinu Debesylą, nes, mano nuomone, tai šiek tiek kitoks puslapis, lyginant su dažniausiai lankomais website'ais.

Debesyla tau neįteiks nuomonės ar kažkokios specifinės išmonės apie tam tikrus dalykus, manau, kad tu ją pats susikursi. Čia nėra tik gerai arba tik blogai, tai priklausys nuo to, pro kokią prizmę į tai pažiūrėsi. Taip pat vertinu žmones, kurie dirba su autoriumi. Nice work!

Eglė Kiliotytė biuro darbuotoja
profile-pic

Labas, Danieliau, tu esi nuostabus, o tavo darbas yra labai prasmingas ir reikalingas. Aš neturiu (beprotiškų) tikslų, norų, darbų. Turiu du vaikus, už kuriuos atsakau tik aš. Pati gana giliai domiuosi ezoterika. Kai ką studijuoju, bet tai nereiškia, kad tavo Debesyla man neįdomi. Man labai viskas patinka, nes jau ko, ko, bet optimizmo tai mokausi iš jūsų. Jūs mano vitaminas. Moki jaunatviškai, linksmai išaiškinti problemų sprendimo būdus. Ačiū,kad esat. Labai linkiu ir noriu, kad kuo daugiau Lietuvos jaunimo domėtųsi tavo veikla ir prisijungtų. Manau, kad ateity būsime sąmoninga ir laiminga tauta.

Virginija
profile-pic

Wow, geras - tavo „saitas“ - kaip pas Marką Mensoną, kaip tik galvojau perkelti savo žaliavalgius į panašų, gražus dizainas.

Panašiom temom rašinėju, kaip ir tu. Dabar pas Augustą į www.geragyventi.lt įdėjau kelis straipsniukus. Matau, iš Leo Baboutos taip pat imi pavyzdį ir neblogai gaunasi. Labai įdomu, kaip sekasi monetizuoti savo darbą. Tiesiog pamačiau tave ir iškilo klausimas: ar Lietuvos internete eina uždirbti kiek nors iš blog'o? Pasigirsiu, kad zaliavalgiai.lt jau turi virš 1100 subscriber'ių, bet neateina į galvą, ką su jais veikti. :)

Alius Dominauskas Jūreivis
profile-pic

Ir vienas prašymėlis, jei galima. Nesustok rašęs! Skaitau tavo straipsnius ir jie įkvepia. Kodėl? Mane sužavėjo stilius, veržlumas, drąsa. Niekas panašiai nerašo, nieko panašaus nebuvau mačiusi. Debesylos straipsniai man padeda ieškant įkvėpimo, drąsos, paskatinimo. Paskaitai ir supranti - galbūt, viskas yra daug paprasčiau nei mums atrodo? Gal tikrai reikia gyventi lengviau? Ar rekomenduočiau Debesylą kitiems? Atsakymas paprastas - jau rekomendavau.

Viktorija Švelnytė Interviu.eu autorė
profile-pic

Debesylą radau atsitiktinai, ieškodama straipsnių apie laiko planavimą. Susidomėjau, pradėjau skaityti ir man patiko. Tada užsisakiau Debesylos naujienlaiškius į savo el. paštą. Tikrai rekomenduoju tapti Debesyliečiu ir pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, o gal net patį gyvenimą. Čia daug motyvacijos, naudingos informacijos, smagu skaityti kai viskas pateikta su humoru bei paprasta, aiškia kalba.

Judita K. Draudimo konsultantė
profile-pic

Debesyla - tai Danieliaus gyvenimas. Tuo viskas ir pasakyta.

Henrikas Liūtas Teisininkas
profile-pic

Neišpasakytas smagumas rasti bendramintiškai rašantį žmogų! :) Gera kartu griauti ne tik išorinius, bet ir vidinius barjerus, įveikti savo nuostatų sukurtas kliūtis, smagiai peršokti per senstelėjusius įsitikinimus. Visu greičiu pirmyn! :)

Valda Butkevičienė Studentė
profile-pic

Sėdžiu ir šypsaus, vadinas gerai. Dalykai. Geri dalykai.

Edita
profile-pic

Iš tiesų, Debesylą atradau netikėtai, net nebepamenu, kažkurioje „facebook`o“ grupėje. Ar tai buvo komentarai, ar šiaip koks post'as... Tai nelabai svarbu, svarbiausia, kad aš nemėgstu tokių rašliavų, nemėgstu knygų, bet Debesyla prilipdė mane prie kompiuterio vos tik pradėjus skaityt.

Tikriausiai dėl savo originalumo ir SVARBIAUSIA - paprastumo. Dievinu paprastumą, tad iš Debesylos straipsnių galiu pasisemti kažkokios išminties. Galbūt tai, kas rašoma, visiškai žinoma ir išbandyta, tačiau į visą tai galiu pažiūrėti iš kito kampo ir pasamprotauti. Esu dėkinga tai netikėtai akimirkai, kurios metu atradau Debesylą.

Skaitydama tikrai negaliu pasakyti, jog švaistau savo laiką (priešingai nei sėdėjimą „facebook'e“). Ir AČIŪ Danieliui, kuris atranda laiko bendrauti ir dalintis patarimais. :)

Kristina Diminutive
profile-pic

Mane papirko minčių brandumas, buvo labai keista, kai sužinojau tavo amžių. Tekstai neįkyrūs, neperšantys savos tiesos, motyvuojantys. Skaitydamas Debesylą, radau kitus gerus tinklalapius, kuriais pasidalinai su skaitytojais. Ačiū, kad esi.

Dalius Daug analizuoju, mokausi
profile-pic

Man patiko Debesylos straipsnis apie tinginystę ir tingėjimą - tiesiog „užkabino“ dalykai, apie kuriuos visada galvoji, kad tai nėra gerai, bet pasirodo yra žmonių, kurie tiesiog pasako, kad tai nėra blogai. Perskaitai ir jautiesi pakylėtas.

Taip pat patiko straipsnis, kuriame pasiūlyta blogus dalykus pasiųsti „velniop“. Šaunuolis, Debesyla. Aš esu statybos inžinierė - dirbu dėl to, kad turėčiau pinigų išpildyti savo svajones - bendrauti, keliauti, pažinti... Norisi, kad darbas sutaptų su pomėgiais...

Ir vis dar ieškau, nors man 55 metai. Dabar jau kartu su Debesyla ieškoti lengviau.

Vita Kazlauskienė Statybos inžinierė
profile-pic

Dažnai nesuprantu kas darosi ir dedasi kitų žmonių galvoje ir širdyje, o net ir savęs supratimas kartais atrodo neįmanomas, bet tai kas dedasi Debesylos galvoje ir kuo daliniesi - nu KAŽKAS prilimpančio ir tinkamo. Noriu visiems mano brangiems žmonėms tai įrėminusi padovanoti - štai puiki dovana bet kokiai progai! Bet gal net progos nelauksiu. Žodžiu... Skaitau, skaitau ir dar noriu :D labai teigiama sumaišties bomba tiesiai į taikinį. Ačiū.

Irma J.
profile-pic

Danielius ir jo komanda palieka įspūdį kaip nuoširdūs, atvirai bendraujantys žmonės. Todėl Debesylą lengva ir malonu skaityti. Tiesa, kai kurie metodai neatrodo labai tinkami ir patikimi, tačiau reikia prisiminti, kad čia daugiausia asmeninė patirtis (o ne moksliniai tyrimai), ir tai, kad man tai netinka, nereiškia, kad netiks jums. Kai kurios idėjos iš tiesų būna gana įdomios, ir turiu taip pat pastebėti, kad išbandoma daug įvairių metodų iš įvairių šaltinių, pasakojant tiek apie jų pliusus, tiek apie minusus. Tai man ir atrodo vertingiausia Debesylos dalis.

Inga Znotiņa Mokytoja
profile-pic

Labas, Debesyla / Danieliau :),

Tikriausiai reiktų pradėti nuo to, jog komentarai ir laiškų rašymas blog'ų autoriams nėra dažna mano veikla (vienas iš intravertiškumo privalumų :)), bet, skaitydama Tavo laišką, pagalvojau, kad būtų pats laikas padėkoti už straipsnius, kuriuos rašai ir daliniesi.

Nepamenu, kada (spėju, kad jau seniai), kaip ir kur atradau Debesyla.lt, tik žinau, kad atradau labai tinkamu laiku, kai man reikėjo naujų minčių ir, šiaip, viską galvoje „perdėlioti” iš naujo.

Tad labai ačiū. :) Beje, su bendradarbiu kalbėjom apie blog'us, kuriuos skaitom. Užsiminiau, kad skaitau Debesyla.lt. Po valandos į darbinį el. paštą gavau daugmaž tokį jo atsakymą: „Viskas, šiandien nebedirbsiu, skaitysiu Debesylos straipsnius.”

Žinant, kad mano kolega išrankus ir kritiškas žmogus, tai yra labai didelis komplimentas. Sėkmės ir nesustok! :)

Monika Petronytė
profile-pic

Aptikau tinklalapį gana neseniai, tiesą pasakius, tai jį anksčiau aptiko mano 13-kos metų sesuo ir pamanė, kad man gali patikti. Ir ji buvo teisi. :) Tikrai įkvepiantis tinklaraštis. :)

Laura Klus
profile-pic

Aš jau seniai nerandu vidinės ramybės. Artėja mano gyvenimo šeštoji dešimtis, o kiek dar noriu savyje pakeisti ir patobulinti... Tik vis dar nesuvokiu, kad per rutiną ir pilką kasdienybę bėgu tikėdama, jog dar viską suspėsiu rytoj... Bet Debesyla pačiumpa mane už skvernų ir trūkteli... Daryk dabar, tuojau pat... Tiek daug gali judėdama po truputį, bet savo svajonių link. Man jos reikia, kad neišduočiau savęs ir suspėčiau...

Violeta Navickienė Pedagogė, sodininkė, visuomeninkė ir močiutė
profile-pic

Aš žaviuosi žmonėmis, kurie suranda širdžiai mėgstamą veiklą. Džiaugiuosi, kad esi jaunas žmogus ir tai - labai svarbu, nes aš pati auginu 8 metų sūnų ir tikiuosi, kad šiame informacijos bei technologijų pasaulyje mano vaikas turės iš ko rinktis, kai paaugs ir aš nebegalėsiu jo kontroliuoti.

Tikiuosi, kad bus tokių puslapių ir žurnalų kaip šis, o ne vien negatyvas ir vartotojiškas absurdas. Paaugliams sunku iš viso srauto išsirinkti informaciją. O dar berniukai - juk taip svarbu neišsiskirti ir būti grupėje. Tikiuosi, kad rasite savo pasekėjų ratą. Jaunatviškas entuziazmas yra daug, mes, vyresni, dažnai jo pritrūkstame, o tuomet sunkoka keisti savo gyvenimą.

Zita Pupytė
profile-pic

Šiandien sužinojau apie Debesylos egzistavimą. Kaip keista ir kaip įdomu ir kiek daug visokių minčių, prisiminimų, jausmų sukėlė. Gal reiks, kaip Danielius moko, išsikelt tikslą ir viską aprašyt raštu ;D Danielius, kuris visad savy turėjo kito "tobulesnio" pasaulio sukūrimo idėją ir piešė savo Pasaulio žemėlapį, kurio prasmės gal net niekas nesuprato, dabar sukūręs tikrai platų, pozityvų, profesionalų internetinį "pasaulį".

Daina Ulmytė
profile-pic

Įdomus puslapis tiems, kurie nori save tobulinti ir ugdyti. Pateikiamas išsamus kitų tinklaraštininkų sąrašas, kaip niekur kitur nerastum. Manau, kad tie, kurie eina sunkesniu keliu, yra labiau verti dėmesio nei tie, kurie išvis nieko nedaro ir plaukia pasroviui.

Kristina Skaitytoja
profile-pic

Dėkoju Autoriui už superinius straipsnius! Visai netyčia atradau šitą tinklapį ir jis mane tiesiog įtraukė. Debesylos straipsnius labai įdomu skaityti. :)

Martynas Vaičiulis
profile-pic

Skaičiau jūsų Debesylą. Patiko, įkvėpė, padėjo, padrąsino... Dėkui, kad esate ir kuriate!

Agnė Pečiulytė Fotografė
profile-pic

Labas Danieliau Man smagu stebeti tavo judejima i prieki. Ir zinai kas labiausiai zavi: tu tempi paskui save ir kitus. Esi atviras pasauliui ir kitiems. Ir tai veza.... Tavo knygele kazkam gali padaryti milziniska itaka. Bet tai nera nei blogai nei gerai. Nevertinu. Tiesiog neturiu tam teises. Ir kartai pavyksta. Arba ne. Tau reikia ivertinimo nes tu mokaisi ir nori dar pajudeti i prieki tokia kryptimi kuria pasirinkai. Man si kryptis neidomi nes tai proto ar intelekto zaidimeliai. Ar testi? Ar tau idomu kas mane motyvuoja ir veda i prieki?

Dalia Duškesnė gintaro kūrinių dizainerė
profile-pic

Kaip džiaugiuosi tokį gėrį atradus internete!!!! Sėdėjau gilioj paaugliškoj depresijoj kelias dienas, perskaičiau visus šio blogo įrašus ir iškart pakilo motyvacija bei nuotaika - viskas taip aiškiai ir tikrai motyvuotai parašyta, o ne taip, kaip būna: dviem žodžiais - „eik ir daryk“. Tikrai viską skaitysiu dar kartą ir net į užrašinę išsirašysiu kai ką. Dėkui už šį blogą, nesustok.

Gintarė Debesylos fanė
profile-pic

Šaunu, kai jaunas žmogus turi ką pasakyti ir nesibodi to daryti. Akivaizdu, kad Danielius - skaitantis, mąstantis ir išradingas žmogus. Kuo daugiau bus tokių žmonių, tuo toliau nekeliausime... Nesustokite! O tobulėjimui ribų nėra. :)) Sėkmės. :)

Sveikatinimo Centras Su Rytų Medicina
profile-pic

P. Danieliau, dėkoju už maišą šypsenos, kurios užteks visai savaitei, o gal ir ilgiau.. :) O aš dar pas kaučerį lankiausi, kuris tiek nepadėjo, kaip Jūsiškiai parašyti laiškai. :) Dar kartą AČIŪ. :) Pagarbiai,

Daiva Menkevičienė

...Čia dar ne pabaiga. Rašau daugiau slaptame žurnale.


Rašau ne tik čia, bet ir į atskirą Debesylos užrašų tinklaraštį. Kuo tai skiriasi nuo įprastų įrašų? Tuo, kad tai dar nesukramtytos, visai šviežios idėjos. Šviežiausias idėjas ir potyrius rasi: