Kaip persilaužti ir bendrauti laisvai?

Mūsų visos pažinčių pradžios gali būti padalintos į tris žingsnius. Nesvarbu, tai verslo santykiai su kostiumuotais 40-mečiais ar seksualiniai su raumeningais vaikinais, visi jie vienodi.

Aš šiuos žingsnius vadinu bendravimo laipteliais:

  1. Žinok, ką, kur ir kodėl nori užkalbinti.
  2. Prieik ir užkalbink.
  3. Išlik savimi ir pasiek, ko trokšti.

Ankščiau tau pasakojau apie pirmąjį laiptelį ir kodėl jis toks svarbus. Jei reikia priminimo – prieš mokantis svarbu žinoti, kokio velnio to sieki, bei ką norėtum išmokti. Nebent 12-ka metų eini į mokyklą, nes taip liepė. Mokiniams žinoti kaip jie panaudos savo žinias, kažkodėl draudžiama.

Jei jau iš mūsų pirmojo pokalbio žinai, ką nori užkalbinti ir pagalvojai, kur savo žmogų rastum, tada skaityk toliau.

Kaip, po perkūnais, pasakyti pirmąjį žodį?

Kaip tai padaryti, jei pamačius savo taikinį kažkas surakina kojas ir burną? Kaip pasakyti pirmuosius žodžius ir nepasirodyti lyg urviniui? Ir kaip nepasimesti po netikėtų atsakymų? Apžvelkime kartu.

6 Lessons

Lengvos

Progresas

Nepradėta

Kaip susirasti draugų?

Ar kada buvo taip, jog renginyje ar gatvėje pamatei žmogų, su kuriuo norėtum susipažinti, tačiau neišdrįsai prieiti ir pasisveikinti?

O gal drąsos kitose srityse turi, tačiau niekada nemokėjai užmegzti naujų ir nuoširdžių pažinčių? Galbūt todėl didžiąją gyvenimo dalį praleidai neturint su kuo pasikalbėti ar pabūti?

Jei į bent vieną klausimą atsakei teigiamai – gali pasidžiaugti, kad mes panašūs. Aš irgi kadaise toks buvau.

Gera žinia ta, kad tu gali išmokti bendrauti. Tai nėra taip sudėtinga.

Leisk, apie tai papasakosiu išsamiau.

Ką šiandien išmoksi:

Prieš vienerius metus gyvenau mieste, kuriame nepažinojau nė vieno žmogaus. Net nekalbu apie mokančius lietuviškai – tai buvo šalis, kur vietiniai net angliškai kalbėjo prasčiau nei premjeras A. Butkevičius.

(O tai kai ką sako.)

Tada vienam mėnesiui aš išsikėliau iššūkį susipažinti su 100, tarpusavyje nesusijusių žmonių. Iššūkį pasiūlęs draugas sakė, kad tiek yra per daug. Bet aš gi norėjau išmokti bendrauti, taigi jo neklausiau. Arba vidutiniškai 3,3 žmogumi kasdien, atmetant 0,3 likutį, nes nesu žmonių pjaustytojas maniakas.

Taip, galbūt kažkam toks pasiekimas neatrodytų ypatingas. Galbūt kažkas kasdien susipažįsta su dar daugiau žmonių...

...Tačiau man tai buvo pasiekimas, nes pirmą kartą gyvenau už tūkstančio kilometrų nuo Lietuvos ir kartu tą mėnesį visai nesinaudojau Facebook ir kitais socialiniais tinklais.

Tai buvo mano pokytis.

Prieš rašydamas šį straipsnį, naršiau internete ieškodamas, kur dar būtų mokoma bendravimo pradmenų. Man buvo įdomu, ar tai, ką išbandžiau, jau aprašė kitas autorius? Tuomet tereikėtų tik pasidalinti nuoroda.

Tačiau po valandos supratau, kad tokio straipsnio nėra. Taip - radau kelis tekstukus, kuriuose mokoma, kaip „pakabinti“ merginą ar vaikiną... Tačiau ieškojau ne to. Pigūs triukai nėra bendravimo esmė.

Būtent todėl šiandien norėčiau papasakoti:

Kaip išmokti bendrauti su nepažįstamais žmonėmis ir tapti naujų pažinčių užmezgimo meistru.

...Pasiruošei?

6 Lessons

Lengvos

Progresas

Nepradėta

Kiek miegoti, kad būtume pailsėję?

Jei nori apčiuopiamai pagerinti gyvenimo kokybę – metas pasirūpinti miegu.

3 Lessons

Lengvos

Progresas

Nepradėta

Kaip įgauti pasitikėjimo savimi?

Kas yra pasiti­kėjimas savimi ir iš ko jis susideda?

4 Lessons

Lengvos

Progresas

Nepradėta

Kiek turėtų trukti tavo iššūkiai?

Gaila, bet šį klausimą girdžiu labai retai: „Kiek turėtų trukti mano iššūkis?“ ...Ir nesuprantu kodėl. Nes, rodos, tai vienas svarbiausių klausimų, nuo kurio priklauso visų iššūkių baigtis. Jų efektas.

Progresas

Nepradėta

Kaip sukurti savo tinklaraštį per 20 minučių, be techninių žinių?

Norėtum sukurti savo blogą, bet nežinai, kaip tai padaryti? Bandei ieškoti pagalbos internete, tačiau ten viskas parašyta ateivių kalba arba beviltiškai pasenę?

Galiu tave nudžiuginti – atėjai ten, kur ir reikėjo ateiti.

Ne paslaptis, kad internete galima rasti šimtus įvairiausių gidų, kaip susikurti (ar užsisakyti sukurtą) tinklalapį. Bet štai daugumos tų gidų bėda: jie dažniausiai nesuprantami visiškam naujokui. Ypač, jei nemoki anglų kalbos.

Ir aš žinau tai – kadaise prieš septynis metus galvojau, kad norėčiau pradėti savo tinklaraštį…

…Ir užtrukau visus metus, kol pagaliau prisiverčiau perskaityti tas nuobodybęs ir aiškintis kuo vienas angliškas terminas skiriasi nuo kito. Dar apie savaitę užtrukau kol viską atlikau pagal tas instrukcijas.

Bet sudėtingi gidai užknisa. Net nežinau, ką jų autoriai galvoja. Tikisi, kad naujokai ateis jau viską žinodami?

Būtent todėl nusprendžiau sukurti šį gidą. Ir jei tau tikrai reikia patvirtinimo, jog išmanau, ką sakau, tai turėk omenyje, kad esu tinklaraščio Debesyla(.lt) autorius. Kurį sukūriau pats.

Šis gidas paprastas, sąlyginai trumpas ir tikrai nereikalaujantis programavimo žinių. Jei iki šiol manei, kad sukurti blogą yra didelis vargas – manyk dar kartą. Tai taip paprasta, kad tai galėtų padaryti ir šimtadešimtmetė kaimo močiutė.

...O ką, jei nenori vargti?

Sukursiu puslapį už tave pagal tavo norus. Padėsiu išrinkti domeną, parinksiu tinkamą hostingą, įrašysiu sistemas, sukursiu dizainą, gausi 700+ € vertės Thrive įrankių paketą ir dar pakonsultuosiu kaip kurti įtraukiantį turinį. Parašyk man žinutę.

Na, bet jei pasiryžai...

6 Lessons

Nesunkios

Progresas

Nepradėta

Kaip pradėti savo Neįmanomų iššūkių metus?

Ar kartais jauti nuobodulį darbe ar moksluose, o visokios depresijos slepiasi čia pat, už kampo? Gali būti, jog nesi pakankamai drąsus beprotis. Ir tai yra blogai.

Progresas

Nepradėta

Kaip parašyti pirmąją knygą nebūnant rašytoju?

Pasidalinsiu savo istorija, kaip pradėjau ir išleidau savo pirmąją knygą.

Progresas

Nepradėta
Pen
>