Danielius Goriunovas: 
Tinginio Manifestas

Tinginio Manifestas: Elektroninė knyga apie tavo tinginystės naudą.
Atrask knygą, kurioje rašoma:
  • Kodėl tinginiauti yra sveika. Ir kaip sąmoninga tinginystė tau padės nesirgti, stiprėti bei pailsinti savo kūną ir protą.
  • Kaip tingumas padeda atsirinkti svarbiausią. Juk tavo gyvenimas grįstas kasdieniniais pasirinkimais - atrask, ko tau išties verta imtis. Aš neįsakinėsiu, pasirinksi tu.
  • Ir kodėl geras gyvenimas gimsta sujungus tingumą bei paprastumą. Gali atrodyti kitaip, bet moksliniai tyrimai bei mano asmeninė patirtis įrodo, kad tinginystė veda į laimę!

Ko lauki? Skaityk knygą jau dabar:

Ignas ŠilianskisVerslininkas

„Ši knyga pilna idėjų apie minimalistišką gyvenimo būdą ir produktyvumą. Knygoje pateikti faktai su šaltiniais, o tai, mano nuomone, yra labai pagirtinas aspektas, nes šiais laikais nedažnai tą randame saviugdos knygose.

Tik neapsigaukite manydami, kad knyga tėra vien faktų kratinys ir ją teks skaityti kaip programavimo vadovėlį. Priešingai - knygoje gausu humoro ir kitų prieskonių, kurie leis pasinerti ir pajusti skaitymo malonumą.

Knygą galėsite perskaityti per dieną, o gal net kaip aš - vienu prisėdimu. Tačiau jos idėjos mintyse pasilieka kur kas ilgiau!“

Skaityk pilną Igno apžvalgą​: Knyga minimalistams „Tinginio Manifestas“

Iš šios knygos pasiimsi bei gausi:

PRODUKTYVUMO SAVO DARBAMS

Kaip pastebėjau jau 4 metus kurdamas Debesylą - tinginystė išties yra vienas geriausių produktyvaus progreso variklių. Pirma padėsiu tau nugalėti atidėliojimą, o tuomet imsimės Tingaus darbo.

UGNELĖS PASIMETUSIAI SIELAI

Perskaičius šią knygą neliksi sėdėti ir galvoti „O ką dabar?“. Vietoj to, praktiškos idėjos padės tau pamatyti, kad svarbiausia - dirbti tai, kas tau būtų malonu. Tinginystė įkvėps pokyčiams.

ĮRANKIŲ MALONIAM GYVENIMUI

Knygoje padėsiu atsisakyti beverčių darbų, atsirinkti ką daryti, jei nežinai, ko imtis ir automatizuoti savo darbus... Kad galėtum sočiau mėgautis gyvenimu! Kaip turėtum.

HUMORO IR NAUJŲ IDĖJŲ

Ši Debesylišku stiliumi parašyta knyga yra prigrūsta mokslinių tyrimų, asmeninių istorijų, filosofinių idėjų ir mažų juokingų pokštų. Tai ideali knyga tavo savaitgalio ar įprastos dienos poilsiui.

Skanaus!

Kas tas Danielius Goriunovas?

Šios knygos autorius yra jaunas ir besimokantis mokslinių tyrimų bei iššūkių fanatikas Danielius. Jis jau ilgiau nei 5 metus kuria tinklaraštį Debesyla(.lt), kuris jau tapo skaitomiausiu saviugdos žurnalu Lietuvoje. Jo straipsniai pasirodė didžiausiuose Lietuvos žiniasklaidos portaluose kaip „Delfi“, „Lietuvos rytas“ ir panašiuose.

Jam taip pat labai keista apie save rašyti trečiuoju asmeniu.


Ką žmonės kalba apie Danielių?

Antanas Bernatonis, Verslininkas

„Danielius rašo puikius straipsnius, mintis. Čia galėsite pasisemti idėjų ir įkvėpimo, ir beprotiškų užduočių, kurios priverčia elgtis kitaip, negu esi įpratęs!“

Aušra Degutytė,savanorė, mama

„Man patinka, kad Danielius nesirodo visa galintis ir žinantis. Jis toks realus, neatitrūkęs nuo žemės. Parodo ir savo patirtas klaidas. Jo straipsniuose daug kas gali atrasti save. Užkabina, įtraukia ir motyvuoja.“

Tinginio Manifestas: Elektroninė knyga apie tavo tinginystės naudą.
​Tinginio Manifestas:
Paprasta ir žaisminga knyga apie tinginystės naudą

Ar nori gyventi laimingai, kaip Debesyla?

Skaityk 144 puslapių ilgio elektroninę knygą apie Sąmoningą tinginystę ir jos netikėtai pozityvią naudą gyvenimui.

Knyga .pdf, .mobi, .epub ir garso įrašo formatais.

Kam laukti? Skaityk knygą jau dabar: 

100% pinigų grąžinimo garantija = 0% rizikos

Jei tau knyga dėl bet kokios priežasties nepatiktų - visus pinigus tau grąžinsiu!

Tiesiog parašyk man el. paštu [email protected] per 14 dienų ir atgausi viską, ką sumokėjai.

© 2016 Debesyla | Susisiek | Sukūrė Danielius G.