Danielius Goriunovas: 
Tinginio Manifestas

Tinginio Manifestas: Elektroninė knyga apie tavo tinginystės naudą.
Atrask knygą, kurioje aprašoma:
  • Kodėl tinginiauti yra sveika. Ir kaip sąmoninga tinginystė tau padės nesirgti, stiprėti bei pailsinti savo kūną ir protą.
  • Kaip tingumas padeda atsirinkti svarbiausią. Juk tavo gyvenimas grįstas pasirinkimais - atrask, ko tau išties verta imtis. Aš neįsakinėsiu, pasirinksi tu.
  • Ir kodėl geras gyvenimas gimsta sujungus tingumą bei paprastumą. Gali atrodyti kitaip, bet moksliniai tyrimai bei mano asmeninė patirtis rodo, kad tinginystė veda į laimę!

Ko lauki? Skaityk knygą jau dabar:

Alex MonacoRašytojas, verslininkas

„Nuostabu, kad Lietuvoje yra žmonių, kurie nebijo atskleisti savo laimės paslapčių! Vienas iš jų yra Danielius. „Tinginio manifestą“ rekomenduoju perskaityti visiems, kas nori atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu dabar, o ne po Naujųjų arba kai užsidirbs pirmą milijoną. Taigi, jeigu nori kuo greičiau prisijaukinti laimę, siūlau pasinaudoti Danieliaus pamokomis ir žiniomis, kurios jam pačiam padėjo sukurti save.“

Inga StasiulionytėIetės metikė, Olimpinių žaidynių dalyvė

„Darbas ar nedarbas? Ką renkiesi? Iš pat pradžių Danielius užduoda gana paprastą klausimą. Tačiau pasirodo, kad atsakymas ne toks jau paprastas, jei truputį ilgiau apie tai pamąstai.

Ši knyga nėra parašyta kaip kitos, kurios tau duoda sausą informaciją - ją skaitydamas tu tiesiog girdi Danieliaus balsą, pasišneki su juo lyg su geriausiu draugu, padiskutuoji ir net pasiginčiji. Knygoje apstu patarimu, idėjų, pratimų ir klausimų, kurie padės susivokti ir išryškinti, kas svarbu tau.

Mėgstu knygas, kurios priverčia susimąstyti, apversti neuronus galvoje. Danieliaus mintys tikrai leidžia išsinešti įžvalgų apie tai, kas yra tinginystė, malonumas ir kaip, pasinaudojus tinginyste, atlikti reikalingus darbus. Todėl ir rekomenduoju Tinginio manifestą.“

Viktorija GrumblytėDebesylos skaitytoja, VGTU studentė

„Skaitydama Tinginio manifestą suvokiau, kad ši knyga yra skirta kaip tik man! Žinoma, ji būtų pravertusi labiau, kai prieš du metus verčiausi per galvą mėgindama atlikti daugiau darbų per parą, nei joje yra laiko. Visgi, šiandien ją skaitydama nesipriešinu toms idėjoms, nes iš savo patirties žinau, kad darbas iki nukritimo niekur nenuves. Sužinojimas apie Karoshi (jei nežinai, kas tai yra, matyt, teks perskaityti knygą) tai patvirtino. Beeet... ką tada daryti? Negi nedirbti?

Danielius savo knygoje į veiklą žiūri sveikai. Sakyčiau vienas iš tų retų atvejų, kai asmeninio tobulėjimo knyga išties Tau padeda, o ne apdumia akis ir ragina siekti nepasiekiamo, nusivilti savimi ir, galiausiai, nieko nebedaryti. Perskaičiusi pirmus skyrius tiesiog nesustodama draugėms pasakojau įdomius faktus, kuriuos sužinojau, o vėliau ėmiausi veiksmo. Buvau tiek sužavėta minimalizmo idėjos, kad nė nesusimąsčiusi ėmiausi 100 daiktų iššūkio! Dabar kambaryje vietos daugiau, o ir galva atrodo švaresnė nuo nereikalingų dalykų. Sakyčiau, kad tai yra viena vertingiausių knygų, kurias perskaičiau pastaruoju metu. Ją nėra sunku pritaikyti savo kasdienybėje, o pritaikius gyvenimas atrodo tiesiog paprastesnis!

P.S. Tiesą sakant pradėti skaityti šią knygą truputį... tingėjau. Pasakiau sau: „Na, gerai. Bent įvadą paskaitysiu“. Ir žinot, ką? Mane taip įtraukė šios knygos parašymo stilius ir idėja, kad negalėjau atsitraukti!

P.P.S. Vis dar turiu didelę pagundą pasidalinti ar papasakoti apie šią knygą visiems, kuriuos pažįstu.

P.P.P.S. Dar ką tiesiog Tau norėjau pasakyti, tai klausiau ir audio versiją. Danieliau, mane labai maloniai nustebino tai, kaip moki valdyti savo balsą! Nežinau ar tai buvo užslėpta, ar tiek išsitobulinai, bet labai smagiai susiklausė! Super super super! :))“

Iš šios knygos gausi:

PRODUKTYVUMO SAVO DARBAMS

Kaip pastebėjau jau 4 metus kurdamas Debesylą - tinginystė išties yra vienas geriausių produktyvaus progreso variklių. Pirma padėsiu tau nugalėti atidėliojimą, o tuomet imsimės Tingaus darbo.

UGNELĖS PASIMETUSIAI SIELAI

Perskaičius šią knygą neliksi sėdėti ir galvoti „O ką dabar?“. Vietoj to, praktiškos idėjos padės tau pamatyti, kad svarbiausia - dirbti tai, kas tau būtų malonu. Tinginystė įkvėps pokyčiams.

ĮRANKIŲ MALONIAM GYVENIMUI

Knygoje padėsiu atsisakyti beverčių darbų, atsirinkti ką daryti, jei nežinai, ko imtis ir automatizuoti savo darbus... Kad galėtum sočiau mėgautis gyvenimu! Kaip turėtum.

HUMORO IR GAIVIŲ IDĖJŲ

Ši Debesylišku stiliumi parašyta knyga yra prigrūsta mokslinių tyrimų, asmeninių istorijų, filosofinių idėjų ir mažų juokingų pokštų. Tai ideali knyga tavo savaitgalio ar įprastos dienos poilsiui.

Skanaus!

Kas tas Danielius Goriunovas?

Šios knygos autorius yra jaunas ir besimokantis mokslinių tyrimų bei iššūkių fanatikas Danielius. Jis jau ilgiau nei 6 metus kuria tinklaraštį Debesyla(.lt), kuris jau tapo skaitomiausiu saviugdos žurnalu Lietuvoje. Jo straipsniai pasirodė didžiausiuose Lietuvos žiniasklaidos portaluose kaip „Delfi“, „Lietuvos rytas“ ir panašiuose.

Jam taip pat labai keista apie save rašyti trečiuoju asmeniu.


Ką žmonės kalba apie Danielių?

Antanas Bernatonis, Verslininkas

„Danielius rašo puikius straipsnius, mintis. Čia galėsite pasisemti idėjų ir įkvėpimo, ir beprotiškų užduočių, kurios priverčia elgtis kitaip, negu esi įpratęs!“

Aušra Degutytė,savanorė, mama

„Man patinka, kad Danielius nesirodo visa galintis ir žinantis. Jis toks realus, neatitrūkęs nuo žemės. Parodo ir savo patirtas klaidas. Jo straipsniuose daug kas gali atrasti save. Užkabina, įtraukia ir motyvuoja.“

Tinginio Manifestas: Elektroninė knyga apie tavo tinginystės naudą.
​Tinginio Manifestas:
Paprasta ir žaisminga knyga apie tinginystės naudą

Ar nori gyventi laimingai, kaip Debesyla?

Skaityk 144 puslapių ilgio elektroninę knygą apie Sąmoningą tinginystę ir jos netikėtai pozityvią naudą gyvenimui.

Knyga .pdf, .mobi, .epub ir garso įrašo formatais.

Kam laukti? Skaityk knygą jau dabar: 

100% pinigų grąžinimo garantija = 0% rizikos

Jei tau knyga dėl bet kokios priežasties nepatiktų arba neatsipirktų - visus pinigus iki cento tau grąžinsiu!

Tiesiog parašyk man el. paštu [email protected] per 10 dienų ir atgausi viską, ką sumokėjai.

© 2017 Debesyla | Susisiek | Sukūrė Danielius G.